Dainius Matijošaitis su mylimąja Monika sulaukė šeimos pagausėjimo

Dainius Matijošaitis ir Monika Pitkauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-05 17:42
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio sūnus, verslininkas, lenktynininkas Dainius Matijošaitis su širdies drauge, odontologe ir menininke Monika Pitkauskaite antradienį sulaukė šeimos pagausėjimo.

Džiugią naujieną žinomas verslininkas pranešė socialiniame tinkle. Laimingas tėtis atskleidė ir vaikelio lytį – porai gimė dar vienas sūnus. „2020 05 05 – „Trukt už vadžių – vėl iš pradžių“. Šiandien ryte Monika pagimdė Nojui jaunėlį broliuką. #LaimingasDvigubasTėtis“, – džiaugėsi Dainius.

 

Primename, kad Dainius Monika prieš kelis metus susilaukė pirmagimio Nojaus. „Šis naujasis pilietis tikrai nebuvo netyčiukas – jis labai rimtai planuotas gerą pusmetį. Aišku, kai kalbėdavomės apie ateitį, įsivaizduodavome ir kiek vaikų norėtume turėti. Bet po šito gimdymo įsivaizdavimas gal kiek pasikeitė... Didelį norą turėti tris vaikus dabar pakeitė „kol kas užteks ir vieno“, – sulaukęs pirmagimio anksčiau su žurnalu „Žmonės“ kalbėjo Dainius.

 

Dainius Matijošaitis su mylimąja Monika ir sūnumi Nojumi/ Teodoro Biliūno nuotr.
Dainius Matijošaitis su mylimąja Monika ir sūnumi Nojumi/ Teodoro Biliūno nuotr.

Lenktynininkas tuomet prisipažino, kad jausmui tapos tėvui – neprilygs net didžiausios pergalės„ – Visi vaikų turintys draugai sakydavo: „Kai išgirsi pirmą savo vaiko verksmą, tada suprasi...“ Jausmas tikrai į nieką nepanašus, visiškai naujas. Gali laimėti aukso puodą ar „Formulę 1“, bet šitam jausmui tai tikrai neprilygs“. 

Naujausi straipsniai