Dainius Matijošaitis prabilo apie ilgai slėptą draugystę su TV laidų vedėja Indre Kavaliauskaite

Indrė Kavaliauskaitė ir Dainius Matijošaitis / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-05 13:06
„Man net nereikia prisistatyti. Kai kas nors pasako, kieno aš vaikas, mane automatiškai nurašo: lepūnėlis...“ – taip šį pirmadienio vakarą LNK laidoje „Nuo… iki” prisipažins vienų turtingiausių Lietuvos verslininkų Visvaldo ir Irenos Matijošaičių sūnus Dainius.

27-erių vyras užima solidžias pareigas „Vičiūnų“ įmonėje, nuolat skraido po pasaulį, gali sau leisti užsiimti ypač brangiu automobilių sportu.  Daugelis pasakytų, kad  visa tai jam suteikė likimas arba laimė gimti tinkamoje šeimoje. Tačiau, anot Dainius, garsi pavardė jam  kur kas labiau kenkia nei padeda. Naujiems pažįstamiems Dainius vengia pasakyti, kad yra garsių verslininkų sūnus. Jo neišvysime ir lietuviškoje spaudoje. Tai sąmoningas apsisprendimas, nes Dainius ir taip yra nuolat priverstas įrodinėti aplinkiniams, kad nėra tėvų sūnelis, viską lengvai gaunantis ant sidabrinio padėkliuko.

„Žmonės Lietuvoje linkę klijuoti etiketes, – sako vyras. – Ir santykiuose su mergintomis dažnai būnu perdėtai atsargus, nes patyriau, jog merginos, žinodamos, kas aš, rodo ypatingą dėmesį. Tai nėra malonu“.

Dabar Dainius nėra vienišas. Jo draugė – LNK laidos „Karamelinės naujienos” vedėja Indrė Kavaliauskaitė. Iki šiol apie jų draugystę žiniasklaida tylėjo. Dainius prisipažino, kad jie šiuos santykius slėpė, nes taip norėjo Indrė. Mergina netroško būti vadinama barakuda, suviliojusia turtingų tėvų sūnų.

„Indrė tikrai nenori tos etiketės, gaila, kad aš tarsi sukuriu jai tokį šešėlį“, – sako D.Matijošaitis.

Tuo tarpu garsaus mikrochirurgo Kęstučio  Vitkaus dukra ir seimo pirmininkės Irenos Degutienės marti Vita laidoje „Nuo... iki...“ prisipažins, būtent tėvo sprendimas lėmė, kad ji tapo plastinės chirurgijos klinikos direktore, o senelis numatė jai tinkamą vyrą  – politikės Irenos Degutienės sūnų. Vita sako, jog būtent iš savo šeimos ji sužinojo laimingo gyvenimo receptą. 

Kaip gyvena turtingų ir garsių Lietuvos šeimų įpėdiniai galėsite pamatyti šį pirmadienio vakarą „Nuo… iki” laidoje 19.55 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai