Dainius Matijošaitis: „Man būtų gėda, jei aš vairuočiau prabangų mersedesą, o mano antroji pusė geldutę“

Dainius Matijošaitis / Arturso Igavenso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-20 12:11
Brangesnius automobilius vairuojančios moterys dažniausiai juos gauna iš vyrų, tokią savo nuomonę „Žinių radijui“ išdėstė lenktynininkas Dainius Matijošaitis.

„Prisibijau moterų, kurios vairuoja brangesnius automobilius. Aišku, dabar supyks tos, kurios pačios užsidirbusios automobiliui, bet iš pasąmonės kyla tokia mintis – vyras arba draugas nupirko“, – laidoje „Aukšta klasė“ kalbėjo D.Matijošaitis.

Visgi lenktynininkas nurodė, kad jis nemato nieko blogo, kad didžioji dalis moterų vairuoja vyrų nupirktus ar padovanotus automobilius.

„Buvau auklėtas taip, kad vyras turi į namus ar bet kokį kitą lizdą nešti pinigus ir išlaikyti šeimą – tiek žmoną, tiek vaikus. Man būtų gėda, jeigu aš vairuočiau prabangų mersedesą, o mano antroji pusė vairuotų kažkokią geldutę. Tai savotiškai pasako, kad tu galbūt nesirūpini žmona“, – kalbėjo svajonių jaunikiu tituluojamas D.Matijošaitis, „Aukštos klasės“ laidoje leidęs suprasti, kad šiuo metu turi širdies draugę ir ji savo „pakankamai gerą automobilį“ įsigijo pati.

Anksčiau Dainius yra draugavęs su Indre Kavaliauskaite.

Visą laidos „Aukšta klasė“ įrašą rasite ČIA.

Dainius Matijošaitis
Dainius Matijošaitis

Naujausi straipsniai