Dainininkui Stevie Wonderiui bus atlikta inkstų persodinimo operacija

Stevie Wonderis / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-08 19:51
Amerikiečių dainininkui Stevie Wonderiui rudenį planuojama atlikti inkstų persodinimo operacija, praneša naujienų agentūra „dpa“.

Žinią garsenybė paskelbė Londone vykusio koncerto „British Summer Time“ metu. Dainininkas ramino gerbėjus ir pranešė, kad jau turi organų donorą. „Tiesiog noriu, kad jūs žinotumėte jog čia atvykau pasidalyti su jumis savo meile ir padėkoti už jūsų meilę, kurią jaučiu“, – sakė S. Wonderis.

Nors dainininkas planuoja sudėtingą operaciją – veiklos žada nenutraukti ir iki rugsėjį vyksiančios operacijos jis žada sudalyvauti dar keliuose koncertuose. 

S. Wonderis laikomas vienu sėkmingiausių ir žinomiausių 20 amžiaus muzikos atlikėjų. Būdamas 11 metų atlikėjas pasirašė sutartį su Motown įrašų kompanija. Beveik iš karto po gimimo jis apako.

Tarp žinomiausių atlikėjų singlų yra „Superstition“, „Sir Duke“, „You Are the Sunshine of My Life“ ir „I Just Called to Say I Love You“. S. Wonderis yra įrašęs daugiau nei 30 dainų, patekusių į JAV populiariausių dainų dešimtuką, gavęs 25 Grammy apdovanojimus, pagal tai jis yra daugiausiai apdovanojimų gavęs tarp atlikėjų vyrų ir pardavęs virš 100 milijonų įrašų visame pasaulyje. Taip pat kartu su Franku Sinatra atlikėjas yra vienintelis, gavęs 3 Grammy geriausio atlikėjo ar grupės apdovanojimus. 1996 m. S. Wonderis gavo Grammy apdovanojimą už gyvenimo pasiekimus

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai