Dainininkui Justinui Bieberiui diagnozuota Laimo liga

Justinas Bieberis/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-09 11:41
Po komentarų apie pablogėjusių išvaizdą ir kaltinimų dėl narkotikų vartojimo, dainininkas Justinas Bieberis nusprendė nebetylėti ir atskleidė jau kurį laiką kovojantis su klastinga liga. Jam diagnozuota Laimo liga, o kartu ir ūminė virusinė infekcija, kurios metu yra karščiuojama, skundžiamasi gerklės skausmu ir limfmazgių padidėjimu.

„Kai daugelis kalbėjo, kad Bieberis atrodo blogai, vartoja narkotines medžiagas ir panašiai, jiems nepavyko suvokti, kad neseniai man diagnozuota Laimo liga, – socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė 25-erių muzikos žvaigždė. – Be to, buvau susirgęs rimta infekcinės mononukleozės forma, turėjusia įtakos mano odai, smegenų veiklai, energijai ir bendrai savijautai.“

„Šie dalykai netrukus bus išsamiai papasakoti dokumentiniame seriale, kurį pristatysiu „Youtube“ platformoje. Sužinosite viską, su kuo man teko kovoti ir, ką jau įveikiau“.

Justinas Bieberis patikino, kad pastarieji metai jam buvo labai sunkūs, tačiau šiuo metu jis yra prižiūrimas geriausių savo srities specialistų ir tiki, kad netrukus grįš jausdamasis kur kas geriau nei kada nors anksčiau.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai