Dainininkui Deividui Norvilui scenoje teko ryti nuskilusius dantis

Deivis Norvilas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-25 11:47
Šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“ – tai, ko nemato žiūrovai. Žinomi kino ir teatro aktoriai pravers duris į užkulisius.

Aktorius Gytis Ivanauskas papasakos nutikimą, kaip vaidindamas Romeo nukrito iš keturių metrų aukščio. Laimei, nesusižalojo, o žiūrovai pamanė, kad toks režisūrinis sumanymas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kitas žinomas aktorius Eimutis Kvoščiauskas taip pat prajuokins pasakojimais iš scenos. Pavyzdžiui, kaip, norėdamas nusilenkti žiūrovams, užkliuvo ir tėškėsi ant grindų arba kaip teko po sceną vaikščioti su auštakulniais, kurių pakulnė kiaurai pervėrė scenoje besivoliojantį apelsiną.

Studijos svečiai – aktoriai Ramūnas ir Donatas Šimukauskai – papasakos, kaip jie nuolat patenka į kuriozines situacijas dėl savo panašumo.

Laidos svečias – ir gerai iš režisieriaus Emilio Vėlyvio filmų pažįstamas aktorius Andrius Žiurauskas. Žinomas aktorius pasirodys atsikratęs net 30 kilogramų ir pažers aibę juokingų nutikimų scenoje ir filmavimo aikštelėje. Papasakos apie kine naudojamus specialiuosius efektus. Apie netikrą kraują, butaforinius indus ir apie tai, kaip sunku vaidinti lavoną. Vieną Holivudo filmuose naudojamą lėkštę vedėja Rūta Mikelkevičiūtė sudaužys aktoriui į galvą.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Muzikiniuose spektakliuose vaidinantis dainininkas Deivis taip pat visus prajuokins savo istorijomis. Viena jų baigėsi ne itin linksmai. „Traukdamas mikrofoną iš stovo, išsimušiau priekinius dantis. Atskilusias dalis tiesiog prarijau ir tęsiau koncertą, nors kraują teko šluostyti marškinių rankovėmis“, – pasakos Deivis.

Dar daugiau linksmų ir dramatiškų nutikimų iš aktorių gyvenimo papasakos aktoriai Asta Baukutė ir Andrius Paulavičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai