Dainininko Stingo dukra Eliot Sumner atskleidė esanti homoseksuali

Stingo dukra Eliot Sumner / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-03 13:09
Britų dainininko Stingo dukra muzikantė Eliot Sumner (25 m.) atskleidė esanti homoseksuali – ji susitikinėja su moterimi.

Dainininkė, anksčiau naudojusi slapyvardį Coco, interviu Didžiosios Britanijos žurnalui „ES“ atvirai papasakojo apie savo lytinę orientaciją ir atskleidė jau dvejus metus palaikanti santykius su austrų manekene Lucie Von Alten.

Eliot sakė niekuomet nejautusi poreikio kalbėti apie savo lytinę orientaciją su savo garsiaisiais tėvais, nes „niekas niekuomet to neklausė“.

„Jie jau žinojo, – sakė dainininkė interviu „ES“. – Taigi man nereikėjo prisipažinti. Niekam nesu apie tai prisipažinusi. Mano draugai visuomet tai žinojo, ir aš visuomet žinojau.“

Eliot Sumner, kurios motina yra Trudie Styler, sakė netapatinanti savęs su konkrečia lytimi.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Netikiu jokiomis specifikacijomis. Manau, aš visuomet tiesiog stengiausi suprasti kas esu. Tačiau negalvoju, jog kas nors turėtų jausti spaudimą turėti kažkokią etiketę“, – sakė ji.

„Turime su visais elgtis vienodai. Man nepatiktų, jei man būtų klijuojama kažkokia etiketė. Visi esame žmonės“, – pridūrė dainininkė.

Eliot Sumner savo debiutinį albumą „The Constant“ su grupe „I Blame Coco“ išleido 2010-aisiais. Ateinančių metų pradžioje turėtų pasirodyti jos naujasis albumas „Information“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Stingas Aktualu

Naujausi straipsniai