Dainininko Michaelo Buble ir modelio Luisanos Lopilato trejų metų sūnus susirgo vėžiu

Michaelas Buble su sūnum Noah / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-04 16:52
Romantiškų dainų atlikėjas Michaelas Buble (41 m.) pranešė liūdną žinią – jo ir Argentinos aktorės bei modelio Luisanos Lopilato (29 m.) trejų metų sūnui Noah diagnozuotas vėžys.

Žinią apie šeimą užklupusią negandą dainininkas penktadienį paskelbė savo „Facebook“ paskyroje.

„Esame sugniuždyti dėl neseniai nustatytos vėžio diagnozės mūsų vyresniajam sūnui Noah, kuris šiuo metu gydomas Jungtinėse Valstijose. Mes visada garsiai kalbėdavome apie šeimos svarbą ir meilę savo vaikams. Luisana ir aš sustabdome savo karjeras, kad visą savo laiką ir dėmesį skirtume padėti Noah pasveikti. Šiuo sunkiu metu mes prašome tik jūsų maldų ir gerbti mūsų privatumą. Prieš akis mūsų laukia ilga kelionė ir tikimės, kad su šeimos, draugų ir gerbėjų iš viso pasaulio parama mes įveiksime šį mūšį, tepadeda mums Dievas“, – savo ir žmonos vardu rašė Michaelas Buble.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Žymusis Kanados dainininkas vos prieš tris savaites išleido naują albumą „Nobody but Me“, tačiau dėl sūnaus ligos atšaukta visa albumo reklaminė kampanija. Dar praėjusią savaitę jis lankėsi Londone, kur dalijo interviu, koncertavo ir susitiko su gerbėjais.

Žmonės.lt primena, kad 2011-aisiais susituokę Michaelas Buble ir Luisana Lopilato taip pat turi dar vieną sūnų, devynių mėnesių Elias.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama