Dainininko Enrique Iglesias mama papasakojo apie Anos Kurnikovos nėštumą

Enrique Iglesiasas ir Anna Kurnikova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-01 13:25
Praėjusių metų gruodžio mėnesį pasirodė žinia, kad dainininkas Enrique Iglesias (42) ir tenisininkė Ana Kurnikova (36) tapo tėvais – susilaukė dvynių.

Tai, kad gruodžio 16 dieną žvaigždės tapo dvynių Nicholas ir Lucy tėvais, jie nepatvirtino. Iki šiol tai kabojo nežinioje, tačiau ją išsklaidė Enrique Iglesias mama Isabel Preysler – iš Filipinų kilusi žurnalistė ir televizijos laidų vedėja.

"Hola!" viršelis
"Hola!" viršelis

Moters nuotrauka – ant ispaniškojo žurnalo „HOLA!“ žurnalo viršelio. Interviu ji patvirtino, kad yra sulaukusi anūkų ir papasakojo apie Anos nėštumą.

„Anos nėštumo eiga buvo rami, jai nereikėjo laikytis lovos režimo. Enrique dabar be galo laimingas!“ – pasakojo garsaus dainininko mama.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pasak jos, šeimos nariai specialiai neslėpė, kad Ana laukiasi – paslaptis išliko natūraliai neatskleista.

„Ana visiškai nenori patraukti paparacių dėmesio, bet ir nesislepia nuo jų. Ji gyvena paprastu gyvenimo ritmu, mėgsta daug laiko leisti namuose“, – pasakojo Isabel Preysler.

Žurnalistė ir televizijos laidų vedėja su sūnaus tėvu Julio Iglesias buvo santuokoje septynerius metus ir susilaukė trijų vaikų.

Pati Ana Kurnikova anksčiau yra sakiusi, kad jos nebestebindavo informacija apie tai, kad ji tai ištekėjo, tai laukiasi, tai skiriasi – pasak tenisininkės, šios žinios kasmet pasklisdavo po kelis kartus.

„Mudu su Enrique užaugome vienas kito akyse, kai susipažinome – buvome labai jauni. Ką gi, iki šiol mus kažkas traukia...Iš tiesų aš visada sutrinku, kai tenka kalbėti garsiai apie mudviejų santykius“, – sakė Ana Kurnikova.

Jiedu susitiko Enrique Iglesias vaizdo klipo „Escape“ filmavimo aikštelėje, draugavo apie 16 metų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai