Dainininkės Rihannos stilius susilaukė itin prieštaringų vertinimų

Dainininkė Rihanna / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kalifornijos Indijaus mieste penktadienį ir šeštadienį griaudėjo meno ir muzikos festivalis „Coachella“. 1999-aisiais debiutavęs renginys – vienas populiariausių JAV muzikos festivalių. Šiais metais jame netrūko ne tik garsiausių pasaulio žvaigždžių pasirodymų, bet ir neįtikėtinų jų įvaizdžių.

Festivalio karaliene tapo dainininkė Beyonce, o kitais „hedlaineriais“ buvo Eminemas ir The Weeknd, tačiau scenoje pasirodė dar dešimtys įvairiausių žanrų atlikėjų.

Dainininkė Rihanna šiais metais taip pat nepraleido progos apie save priminti pasauliui, tiesa, jos išvaizda buvo vienas labiausiai aptarinėjamų praėjusių dienų įvykių.

Per pastaruosius metus net keletą drabužių kolekcijų su garsiais ženklais pristačiusi Ri tampa vis drąsesnė, originalesnė ir, anot kai kurių jos gerbėjų, visiškai pametusi galvą.

Pirmąją festivalio dieną pasirinkusi baltą dviejų dalių kostiumą, antrąją dieną Rihanna stebino dar labiau. Moteris avėjo išskirtinius ilgaaulius batus, kurie optimaliai platino jos kojas, ypač šlaunis, bei pasipuošė suknele-skara, per kurią matėsi krūtinė.

Ri savo „Coachellos“ įvaizdžiais dalijosi „Instagram“ tinkle.

„Coachella“ slėnyje buvo galima išvysti tokias garsenybes kaip Kourtney Kardashian, Amber Rose, Frances Bean Cobain su vaikinu Matthew Cook. Pernai čia linksminosi modeliai Olivia Culpo, Kendall bei Kyle Jenner, Paris Hilton, Emily Ratajkowski, Alessandra Ambrosio, aktoriai Emma Roberts, Nina Dobrev, Freida Pinto, Ariel Winter ir Aaronas Paulas,Joshas Hutchersonas. Kolegų klausėsi dainininkės Selena Gomez, Rita Ora, Hailee Steinfeld ir Victoria Justice.

Pernai scenoje pasirodė Kendrickas Lamaras, grupė „Sigur Ros“ kartu su Los Andželo filharmonijos orkestru. Publiką linksmino „Radiohead“, Owen Pallett, Nico Muhly, Anna Meredit, Davidas Lang, „The XX“, Martinas Garix, „Capital Cities“, „Empire of the Sun“, Kungs, DJ Snake, „Bastille“, Tove Lo, „Galantis“ ir kiti. Didžiausia žvaigždė – Lady Gaga, miniai pristačiusi ir naują dainą „The Cure“.

„Coachella“ festivalio akimirkos (31 nuotr.)
+25

drag.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

flips. buckles. leather.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

the 60s started it. #chella18

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Skaitykite daugiau