Dainininkės Mariah Carey sesuo Alison suimta už prostituciją

Mariah Carey ir jos vyresnioji sesuo Alison / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-29 13:37
Scenos deivė Mariah Carey (46 m.) maudosi prabangoje, tačiau jos vyresnioji sesuo Alison gyvena visiškai kitokį gyvenimą – praėjusį savaitgalį ji įkliuvo policijai už prostituciją.

55-erių Alison Carey buvo sulaikyta penktadienį Sogertiso mieste Niujorko valstijoje, praneša vietos laikraštis „The Daily Freedman“.

Ji buvo suimta po to, kai paėmė pinigus iš policijos pareigūno, kuris buvo neuniformuotas ir apsimetė klientu. Pranešama, kad suėmimo metu Alison pasisakė pareigūnui esanti garsiosios popžvaigždės sesuo.

Savo intymias paslaugas Alison Carey nesislapstydama reklamavo internete, o jos skelbime buvo net panaudoti žodžiai iš jos sesers Mariah Carey dainos „Fantasy“.

Sogertiso miesto policija išplatino sulaikytosios nuotrauką ir paragino visus, kurie naudojosi jos paslaugomis, pasitikrinti sveikatą, mat ji – ŽIV nešiotoja.

Mariah Carey su savo seserimi, kuri nuėjo klystkeliais, jau seniai nutraukė visus ryšius – jos nebendrauja nuo 1994-ųjų. Tačiau Alison nepraleidžia progos pasipelnyti iš sesers pardavinėdama istorijas apie ją bulvarinei žiniasklaidai, o šiemet kovą viešai kreipėsi į milijonierę sesę prašydama finansinės pagalbos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai