Dainininkės Madonnos brolis grįžo po septynerių valkatavimo metų

Madonna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jei esi pasaulinės žvaigždės brolis, tai dar nereiškia, kad tavo paties gyvenimas teka be rūpesčių.

Štai dainininkės Madonnos (59) brolis Anthony Ciccone (61) septynerius metus pragyveno gatvėje, nakvodavo po tiltu Mičigane. Tačiau, kaip praneša užsienio žiniasklaida, jis neseniai grįžo į šeimą.

Madonnos brolis Anthony Ciccone / Vida Press nuotr.

Madonnos brolis Anthony Ciccone / Vida Press nuotr.

Šią žinią patvirtino kitas Madonnos brolis – Cristopheris Ciccone (57), tarp kitko, buvęs jos kompanijos direktorius. Šis – vienas iš trijų megažvaigždės brolių – tapo žinomu išleidęs knygą „Gyvenimas su mano seserimi Madonna“.

Cristopheris atskleidė, kad brolis Anthony gydėsi nuo alkoholio bei narkotikų priklausomybės ir grįžo namo tik dabar. Pabrėžė, kad garsioji sesuo ne vieną kartą jam siūlė savo pagalbą, yra apmokėjusi sąskaitas, kai vyras gydėsi klinikose. Vyrą išvijo šeima, nepasikentusi jo alkoholizmo. Madonnos draugai sakė, kad ji ne kartą per brolio aplinką bandė su juo susisiekti. 2011-aisiais leidiniui „Daily Mail“ Anthony Ciccone yra sakęs, kad savo šeimos akyse jis – nulis.

„Jei mirčiau, pusmetį, ko gero, niekas nežinotų, kur aš dingęs. Tėvas gal net būtų laimingas – tiek suteikiau rūpesčių, – kalbėjo vyras. – Madonna niekada manęs nemylėjo, niekada ir aš jos nemylėjau“.

Madonna su vaikais (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau