Dainininkės Adele skyrybos: vyras gali pretenduoti į pusę atlikėjos pajamų

Adele ir Simonas Konecki / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Velykų išvakarėse dainininkė Adele (30) dukart pribloškė gerbėjus: pirmą kartą – patvirtinusi, kad skiriasi su vyru Simonu Koneckiu (45), ir antrą sykį – kai paaiškėjo, kad pora nepasirašiusi vestuvių sutarties.

Tai reiškia, kad jei skyrybos vyks Kalifornijoje (Los Andžele Adele turi namą, čia 2016 metais ir ištekėjo už niujorkiečio Simono, šioje valstijoje yra ir verslininko biuras), Koneckis gali pretenduoti į pusę dainininkės pajamų, uždirbtų per trejetą jų santuokos metų.

Pati Adele yra sakiusi „Vanity Fair“, kad ne pinigai jai svarbiausia (žvaigždės turtas šiandien vertinamas maždaug 185 milijonais JAV dolerių; viskas uždirbta iš muzikos, visi žino, kad dainininkės nedomina reklamos pasiūlymai.) Ji visada Simoną vadino uola, į kurią gali atsiremti, sakė, kad jis – brandi asmenybė, suprantanti ją kaip niekas kitas. O ir tuokėsi abu po penkerių draugystės metų, jau turėdami sūnų Angelo (5).

Adele su sutuoktiniu Simonu Konecki / Socialinių tinklų nuotr.

Deja, ir tokia meilė baigiasi. Jei tikėtume žurnalistų cituojamais šaltiniais iš dainininkės aplinkos, koją pakišo ir beprotiškas Adele darbo grafikas (pastarąjį albumą ji išleido prieš ketverius metus ir gerbėjai spėlioja, kada gi pasirodys naujas), ir tai, kad jie ilgainiui tapo skirtingais žmonėmis. Dainininkės šlovė vis didėjo, ir pradžioje su tuo sėkmingai dorojęsis Simonas galiausiai neatlaikė žmonos gyvenimo būdo – gastrolių, koncertų, kūrybinių krizių. Jokio kartėlio ar dramos, dėl skyrybų nekaltas niekas – jų tiesiog nebesieja bendri interesai.

Bet visiems laikams sieja mylimas sūnus. Ne tik kuluaruose kalbama, kad skyrybos bus kiek įmanoma ramesnės ir draugiškesnės. Dainininkės atstovai spaudai, patvirtinę, kad pora kartu nebegyvena, pabrėžė, kad Angelo jie augins abu. Ir ši meilė sūnui – dar vienas patvirtinimas, kad byla „Adele prieš Koneckį“ nebus nė iš tolo tokia skandalinga kaip Holivudo galingųjų Brado Pitto ir Angelinos Jolie ar Johnny Deppo ir Amber Heard skyrybos. Kaip sakė vienas dainininkės draugas, tai iš principo neįmanoma, nes ji nepaprastai rūpinasi berniuko gerove ir visus sprendimus priima tik apsvarsčiusi, kokią įtaką jie turės Angelo. Panašiai atsiliepiama ir apie Simoną – nuostabų tėvą. Taigi smalsuoliai ir skandalingų paskalų mėgėjai gali skirstytis – čia jų niekas nemaitins.    

Skaitykite daugiau