Plagiatu apkaltintai dainininkei Beyonce gresia 20 mln. JAV dolerių bauda

Beyonce Knowles / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-12 11:22
Dainininkei Beyonce, kuri prieš savaitę paskelbė, jog laukiasi dvynukų, gresia teismas ir 20 mln. JAV dolerių baudą, rašo mirror.co.uk.

Velionio reperio Anthony Barre'o, save vadinusio Messy Mya, artimieji sako, jog Beyonce dainoje „Formation“ be leidimo skambėjo Anthony įdainuotos eilutės.

Ieškinys prieš Beyonce buvo pateiktas pirmadienį. Jame teigiama, kad Messy Mya įdainuotos eilutės yra girdimos Beyonce dainos įžangoje. Jo eilutės dainoje tariamai skamba taip: „Kas nutiko po Naujojo Orleano? K*le, aš grįžau, nes visi labai prašė“ (What happened after New Orleans? B***h I’m back, by popular demand). Po minutės pertraukos reperio balsas tariamai sako: „O taip, man tai patinka“ (Oh, yes, I like that).

Sakoma, kad balsas paimtas iš 2010-aisiais pasirodžiusio reperio A.Barre'o muzikinio klipo, pavadinimu „A 27-Piece Huh?“ ir kito muzikinio klipo pasirodžiusio tais pačiais metais, pavadinimu „Bookin the H*es From New Wildin“.

Ieškinyje teigiama, kad mirusio reperio artimieji nebuvo informuoti, jog jo dainos eilutės bus panaudotos Beyonce dainoje ir negavo jokio užmokesčio už panaudotas A.Barre dainas. Ieškinyje sakoma, kad iš Beyonce bus reikalaujama 20 mln. JAV dolerių kompensacijos ir tam tikro procento honorarų, skaičiuojamų nuo parduotų dainos kopijų.

Reperis A.Barre'as buvo nušautas 2010-aisiais, kai išėjo iš savo sūnaus kūdikio sutiktuvių vakarėlio (baby shower).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai