Dainininkė Vaida Genytė: „Šito koncerto aš labai laukiu. Jis - kitoks“

Vaida Genytė ir Zbignevas Levickis / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-02 11:39
Žinoma dainininkė Vaida Genytė neabejoja – koncertas „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos”, kurį ji Palangoje ir Vilniuje surengs kartu su smuiko virtuozu Zbignevu Levickiu, meno mylėtojams taps neįtikėtinu atradimu.

“Šio pasirodymo aš labai laukiu. Pačiam vertinti tai, ką sukūrei, yra labai sudėtinga. Tačiau girdėjusieji mūsų repeticijas patikino – toks projektas iki šiol neskambėjo nė vienoje Lietuvos scenoje. Tikiuosi, jog toks įspūdis liks kiekvienam klausytojui”, – sakė V. Genytė.

Anot koncertą organizuojančios prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ atstovų, kas geriau sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – smuiko virtuozas Z. Levickis ir jausmingo balso dainininkė V. Genytė, galės pabūti kiekvienas, birželio 3 d. apsilankęs Palangoje, „Ramybės“ kultūros centre arba birželio 7 d. užsukęs į Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčią.

Šis koncertas rengiamas specialiu meno gerbėjų pageidavimu, kurie buvo sužavėti ir emociškai paliesti po praėjusiais metais įvykusio ypatingai sėkmingo koncertinio turo.

Paklausti, kas paskatino šiuos charizmatiškus ir didelių publikos simpatijų nuolat sulaukiančius menininkus parengti intriguojančią, jausmingą ir energingą koncertinę programą bei scenoje pasirodyti kartu, muzikantai atsakė, kad tai – džiaugsmas ir palaikymas, kurį jie nuolat jaučia sklindant iš Lietuvos meno mylėtojų.

Z. Levickio ir V. Genytės koncerte klausytojai bus apdovanojati tikra nuoširdžių emocijų jūra, juk ko galima tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“, „Chorų karai“ projektų laureatė bei dalyvė ir „Auksinio balso“ komisijos narys? Virtuoziški Zbignevo pasažai ir kerintis Vaidos vokalas, pritariant jausmingam Laurynos Lankutytės fortepijono skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmųjų garsų.

Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A.Vivaldžio, C.Orfo, A.Pjacolos, M.Ravelio, A.L.Vėberio, A.Mocarto, I.Kalmano, I.Mončio, C. Sen Sanso ir kt. kompozitorių auksinės dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai kaip dar niekada neskambėjo jokioje Lietuvos scenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai