Dainininkė Vaida Genytė į paskutinę kelionę išlydi mylimą žmogų

Vaida Genytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-13 18:23
Dainininkė Vaida Genytė ir jos artimieji išgyvena didžiulį netekties skausmą – į paskutinę kelionę yra išlydima chorvedė, akordeonenistė Danutė Genienė. 75 – erių metų moters gyvybę vakar, lapkričio 12 – ąją, pasiglemžė klastinga liga.

D.Genienė savo gyvenimą buvo pašventusi muzikai. V. Genytė neabejoja – balsą ji paveldėjo iš mamos, kuri aplinkinius daugybę metų džiugino savo dainavimu.

D.Genienė itin daug dėmesio skyrė muzikinei dukters karjerai. Rūpinosi jos muzikiniu repertuaru, ruošdavo konkursams, pasirodymas „Dainų dainelėje“.

„Mūsų ryšys su mama buvo ypatingas. Man su ja tikrai sunku išsiskirti“, – širdies sopuliu pasidalino mylimo žmogaus netekusi atlikėja.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Apie tai, kad su Vaida jos yra neatsiejamos, D. Genienė užsiminė žiniasklaidai vieno interviu, duoto prieš maždaug aštuonerius metus, metu. Tuo metu moteris pasakojo, jog dukra net nelankė darželio, buvo imli muzikai ir mielai leisdavo laiką su sau brangiais žmonėmis ar repeticijose.

Lemtingą akimirką, kuomet D. Genienė atsisveikino su šiuo pasauliu, jos dukra buvo šalia.

„Mamą palydėjau į paskutinę kelionę. Laikiau jos ranką, mačiau, kaip apleidžia jėgos ir gyvybė... Pirmą kartą mirtį mačiau iš taip arti...“, – sakė V. Genytė.

Ji sakė esanti visiems dėkinga už užuojautas, pareikštą dėmesį ir pagarbą mamai.

„Norim šį etapą išbūti ramiai. Tik artimiausių rate“, – pasidalino V. Genytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai