Dainininkė Vaida Genytė: „Aš muzikos nesiklausau“

Vaida Genytė/Aleksandro Broko („Culture Bridge“) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-31 09:31
Dainininkė, pedagogė Vaida Genytė laidoje „Gero vakaro šou“ papasakojo apie savo muzikinę karjerą, fizinę formą ir kitus gyvenimiškus dalykus.

TV3 laidos herojė Vaida Genytė atvirai kalbėjo apie sutiktus muzikos mokytojus, santykį su muzika ir pabrėžė kaip jausdavosi vaikystėje, kai dar tik pradėjo mokytis groti.  

„Jie taip sugebėdavo padaryti tokį spaudimą, kad tu jaustumeis, na nepasakyčiau, kad labai taip patogiai, jaukiai. Aš žiauriai nenorėjau groti. Aš labai nenorėjau mokytis muzikos. Man patiko tik tai, kas man pavykdavo greitai, aiškiai ir iš karto“, – pasakojo Vaida apie patirtis muzikos mokykloje.

Atrodo, kad muzikos pasaulio žmonių gyvenimas visada apipintas tik įvairiausiomis dainomis, melodijomis ir jie nenustoja dainavę, tačiau atlikėja atskleidė visiškai kitokią, kiek stebinančią savąją pusę. 

„Aš išvis muzikos nesiklausau. Dažniausiai, tai klausausi tada, kada man reikia darbui, tada, kada aš ruošiuosi, kada aš ieškau kažkokių, tam tikrų kūrinių, ruošiu kūrinį ir mokausi, tai va, tada aš klausau, o šiaip specialiai, kad įsijungčiau savo malonumui kaip fonui darant valgyt ar tvarkant kambarius, ar automobilyje – niekada to nebuvo. Ir po koncerto, kai važiuoju visą laiką paprašau – išjunkit visus aparatus, kurie skleidžia garsus muzikinius“, – sakė Vaida. 

Vaida Genytė laidoje „Gero vakaro šou“ / Stop kadras
Vaida Genytė laidoje „Gero vakaro šou“ / Stop kadras

Na, o parvykus iš koncertų namuose jos laukia vyras Aidas ir sūnus, apie kurį kalbant Vaidai nedingsta šypsena, nors artėjantis naujas sūnaus etapas ją labai jaudina. 

„Labai gaila... Žinok, jam jau dabar 18 metų. Jis jau užaugęs, tikras žmogus, geras labai ir man labai gaila, kad jis jau toks didelis“, – teigė Vaida.

Laida „Gero vakaro šou“ - trečiadienį, 19.30 val. per TV3.

Vaida Genytė / Asmeninio archyvo ir Tomo Kaunecko nuotr.
Vaida Genytė / Asmeninio archyvo ir Tomo Kaunecko nuotr.

Naujausi straipsniai