Dainininkė Taylor Swift šildosi naujo mylimojo glėbyje

Taylor Swift ir Joe Alwin / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

28-erių metų dainininkė, daugybės apdovanojimų laimėtoja Taylor Swift nebe vieniša. Mergina trečiadienio vakarą pastebėta Londone, kuriame ilsėjosi laisvu laiku nuo šiuo metu vykstančių savo turo koncertų.

Taylor su mylimuoju, 27-erių metų britų aktoriumi Joe Alwyn, užfiksuoti išeinantys iš „Covent Garden’s Hawksmoor“ restorano. Panašu, kad porelė mėgavosi ne tik gardžiu maistu, bet ir vienas kito draugija.

Pasirodo, kad šis romanas nėra toks šviežias. Žinisklaida teigia, kad pora susitikinėja nuo 2016-ųjų metų, tačiau Taylor niekada nepatvirtino sklandančių gandų ir visuomet vengdavo fotografų.

Prieš mėnesį pora laiką leido privačioje viloje, kurioje atostogovo ir mėgavosi saulės voniomis paplūdimyje. Kalbama, kad ne viena Taylor daina, pavyzdžiui, „Georgeus“ ar „Call It What You Want“ yra įkvėpta būtent mylimojo ir jų santykių. 

Artimas porai šaltinis „People“ žurnalui teigė, kad „Joe yra tiesiog nuostabus vaikinas. Jis itin palaiko Taylor ir myli jos šeimą. Ji išties pateko į geras rankas“.

Taylor Swift mylimasis Joe Alwyn aktoriaus karjerą pradėjo visai neseniai. Vaikino debiutas įvyko 2016-aisiais metais kino juostoje „„Billy Lynn's Long Halftime Walk“. Nuo to laiko Joe jau spėjo nusifilmuoti dar keturiuose fimuose. Atrodo, jog Joe Alwyn gyvenimas išties nuostabus, o ir užkariauta mergina – Taylor Swift – šalia atrodo puikiai.

Skaitykite daugiau