Dainininkė Taylor Swift po paskutinių santykių ilgai neliūdėjo: šildosi gražuolio brito glėbyje?

Taylor Swift / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-20 09:41
Dainininkė Taylor Swift (27) pastebėta laiką leidžianti aktoriaus Joe Alwyno (26) draugijoje. Neseniai skyrybas išgyvenusi popmuzikos žvaigždė pagaliau ir vėl gali džiaugtis romantiškais jausmais.

Užsienio naujienų portalai rašo, jog Alwynas ir Taylor susitikinėja jau keletą mėnesių, tačiau santykius nuo žiniasklaidos slepia. Šaltinių teigimu, dainininkė pas naują mylimąjį skraido privačiu lėktuvu, o atvykusi apsigyvena Londone, Joe kaiminystėje stūgsančiame name.

Spėjama, kad įsimylėjėliai susipažino jau seniai, o po T. Swift „1989“ muzikinio turo, kuomet ji sulaukė labai daug dėmesio ir jos asmeninis gyvenimas atsidūrė viešumoje, ji nusprendė būti uždaresne ir savo jausmais su pasauliu nesidalinti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nors Taylor Swift buvusiųjų sąraše ne viena Holivudo žvaigždė, bet nei su vienu iš mylimųjų ji iki šiol susižadėjusi nebuvo.

T. Swift draugavo su Tomu Hiddlestonu, Jake‘u Gyllenhaalu, Tayloru Lautneriu ir kitais garsiais vyrais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Su pastaruoju vaikinu T. Hiddlestonu dainininkė išsiskyrė dėl pernelyg įtemptų darbo grafikų ir viešumo, o su C. Harrisu esą todėl, kad jis dar nebuvo pasiruošęs šeimai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai