Dainininkė Sia tapo mama: įsivaikino du pilnametystės sulaukusius jaunuolius

Dainininkė Sia/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-20 09:48
Australų atlikėja Sia naujausio interviu metu atskleidė prieš dvejus metus tapusi mama. Moteris ryžosi įsivaikinti du vaikinus, kuriems dabar jau po 19 metų.

Griežtų taisyklių nekalbėti apie asmeninį gyvenimą dažniausiai besilaikanti australė neseniai nustebino pokalbio metu užsiminusi apie atsakomybę, kuri ant jos pečių nugulė prieš keletą metų. Sia įsivaikino du, tėvų neturinčius 18-mečius. 

Sia/ Vida Press nuotr.
Sia/ Vida Press nuotr.

Interviu su SiriusXM Sia pasakojo, kad šiuo metu abiems jos vaikams – 19 metų. Tapti atsakinga už dviejų jaunuolių gyvenimą Sia nusprendė dėl šiais laikais itin opios problemos. Juk vyrensniems vaikams namus surasti yra kur kas sunkiau, nei mažyliams.

Dainininkė atviravo, jog COVID-19 sukelta pasaulinė pandemija jos šeimai atsiejo nemažai nerimo.

„Sūnūs su pasikeitusia situacija susigyveno sunkiai, vienas gal kiek lengviau, nei kitas. Vienaip ar kitaip, jie šiuo metu labai daug mokosi ir stengiasi visą laiką būti kažkuo užsiėmę“, – kalbėjo Sia. 

Sia/Vida Press nuotr.
Sia/Vida Press nuotr.

Primename, kad atlikėja plačiajai auditorijai geriausiai yra pažįstama iš tokių kūrinių, kaip „Chandelier“ bei „Cheap Thrills“. Dažniausiai koncertų metu savo veidą Sia slėpdavo po skirtingų spalvų plaukų peruku.

Sia yra parašiusi per 100 dainų tokioms muzikos žvaigždėms, kaip Rihanna, Beyonce, Adele, Britney Spears ir kt.

Naujausi straipsniai