Dainininkė Samanta Tina ryžosi tatuiruotei per visą nugarą: „Skaudėjo, bet buvo verta“

Samanta Tina
Šaltinis: Žmonės
AA

Latvių kilmės atlikėja Samanta Tina pasipuošė išskirtine tatuiruote per visą nugarą. „Tai – vienintelė mano tatuiruotė, daugiau jokių nebus“, – portalui Žmonės.lt komentavo dainininkė, šių metų „Eurovizijos“ konkurse su daina „The Moon Is Rising“ atstovavusi Latvijai.

Kadaise drauge su Tadu Rimgaila projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvavusi Samanta Tina – puikiai pažįstama Lietuvos publikai. Neseniai su komanda ji lankėsi ir Vilniuje, čia moteris dažnai atvyksta dėl koncertų.

Nors šiais metais kartu su „The Roop“ „Eurovizijos“ konkurse dalyvavusiai latvei aukštos vietos užimti nepavyko, Samanta Tina į savo gimtinę sugrįžo kaip tikra nugalėtoja. Stiprus vokalas ir įsimintinas kūrinys paliko ryškų pėdsaką konkurso gerbėjų širdyse. 

Atslūgus „Eurovizijos“ aistroms, Samanta Tina įamžino išskirtinį gyvenimo tarpsnį. Moters nugarą papuošė didžiulė tatuiruotė. Tai zodiako ženklas – avinas. Samanta sakė, kad pastaruosius metu jos gyvenime buvo visko – ir savigraužos, nuopolių ir sveikatos problemų, tačiau moteris dabar žvelgia į priekį ir tiki, kad puikūs dalykai jos dar laukia. Savo išgyvenimus moteris įprasmino piešiniu ant kūno.

Dainininkė portalui Žmonės.lt išdavė, kad nauja tatuiruotė pareikalavo net aštuonių valandų kruopštaus meistro darbo. 

„Tai mano pirmoji ir paskutinė tatuiruotė. Žinoma, skaudėjo, bet po kelių valandų pripratau, nes buvo verta. Susitvarkiau su tuo skausmu“, – komentavo Samanta Tina. 

Tatuiruotė – taip pat aliuzija į vieną Samantos asmenybės pusių. Užsispyrusią, ambicingą ir niekuomet neprivalančią kažkam kažko įrodinėti. 

„Nereikia niekam nieko įrodinėti ar varžytis su kažkuo, kad įrodytum savo teisybę. Nugalėtoja esu pati sau. Atleidau sau savo klaidas. Nesvarbu, jos buvo įsivaizduojamos ar ne. Atleidau už nuolatos sau primetamą perfekcionizmą. Reikėjo numirti, kad vėl prisikelčiau.

Aš laimėjau kovą prieš savo avinus, bet tie, kurie yra už manęs, liks su jais – užsispyrusiais ir kartais atšiauriais, su kuriais sunku sutarti! Nugara mano stipri, neabejoju. Esu apsaugota už jos“, – pasidalijusi naujausios tatuiruotės nuotrauka sakė Samanta Tina.

Samanta Tina (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau