Dainininkė Rita Ora žurnalo viršeliui pozavo apsinuoginusi – pristatys naują albumą

Rita Ora / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-08 13:41
Vasarą Lietuvoje koncertavusi dainininkė Ritai Ora niekuomet nebijojo būti kitokia ir išsiskirti iš aplinkinių. Merginą būtų galima apibūdinti vienu žodžiu – drąsi. Šįkart dainininkė be jokių tabu apsinuogino „Clash“ žurnalo viršeliui.

Lapkritį Rita Ora pristatys naujausią savo albumą – „Phoenix“. Pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Po daugybės teisinių ginčų, nesutarimų su dainų kūrėjais mergina grįžta su trenksmu. Ji tikina, kad nežada nuleisti rankų ir jaučiasi tarsi gimusi iš naujo.

Pristatydama naujausią savo albumą Rita Ora tikina: „Man patinka būti popžvaigžde. Tai fantastiška. Ir tai yra viskas apie ką aš kažkada svajojau“.

Dainininkė sako, kad anksčiau nesijautė popžvaigžde. Bet dabar – viskas kitaip.

View this post on Instagram

Smiling a lot these days... #PHOENIX ☄️☄️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

„Aš jaučiuosi pasirengusi, – pasakojo Rita Ora. – Albumas, kelionės, koncertinis turas... Norėjau sugrįžti prie minios ir rengti koncertus, būti kartu su gerbėjais. Norėjau, kad žmonės mane pamatytų tokią, kokia esu“.

View this post on Instagram

? ? ?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Mergina tikina, kad ji didžiuojasi ir savo pirmuoju albumu: „Aš tikrai juo didžiuojuosi, nes be jo nebūčiau ten, kur esu dabar. Tik šį kartą esu labiau įsitikinusi tuo, ką darau.“

Dainininkės naujausias singlas „Let You Love Me“ tapo 13-uoju Ritos kūriniu oficialiame singlų tope papuolusiu į Top 10. Šiuo metu Top 40 užima 6-ąją vietą.

Tai reiškia, kad Rita pagerino Jungtinės Karalystės rekordą – ji tapo daugiausia Top 10 singlų turinčia britų atlikėja moterimi. Žvaigždė pagerino tokių muzikos ikonų kaip Shirley Bassey ir Petula Clark rekordus, jos turėjo po 12 Top 10 hitų.

Rita sako: „Man labai didelė garbė, esu dėkinga – tai tiesiog neįtikėtina! Jūs neįsivaizduojate, ką man tai reiškia! Labai vertinu kiekvieno palaikymą. Didžiuojuosi nueitu keliu ir kelione link „Phoenix“. Dėkui fanams, ačiū už jūsų kantrybę ir už tai, kad manęs klausote. Be jūsų nebūčiau ten, kur esu dabar, pažadu ir toliau stengtis iš visų jėgų.“

Rita Ora su Algio Kriščiūno nutapytu paveikslu / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Rita Ora su Algio Kriščiūno nutapytu paveikslu / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Ritai oficialieji topai išties sėkmingi. Nuo praėjusių metų birželio penki atlikėjos singlai pasiekė top dešimtuką: „Your Song“ (#7), „Lonely Together“ (su Avicii, #4), „Anywhere“ (#2), „For You“ (#8) ir „Let You Love Me“ (#8).

„Let You Love Me“, kurio bendraautorė yra ir Rita Ora – paskutinis, naujausias Ritos singlas iš lapkričio 23 d. pasirodysiančio antrojo albumo „Phoenix“.

Praėję pusantrų metų Ritai buvo iš ties įsimintini – išparduotas europinis koncertinis turas ir neįtikėtina vasara – 33 gyvi koncertai, penki naujausi atlikėjos singlai sulaukė per 1.3 milijardo perklausų „Spotify“ platformoje visame pasaulyje. Vien pasaulinis hitas „Your Song“, kurį parašė Edas Sheeranas ir Steve‘as Macas perklausytas daugiau kaip 352 mln. kartų. Tai didžiausias Ritos hitas Europoje ir Top 10 proveržis Jungtinės Karalystės singlų tope.

Po šio kūrinio sekė rugpjūtį išleistas pasauliniuose topų dešimtukuose debiutavęs hitas „Lonely Together“ kartu su Avicii. Spalį išleistas singlas „Anywhere“ uždirbo #2 vietą Jungtinėje Karalystėje. Vėliau pasirodęs bendras darbas „For You“ su Liamu Payne‘ufilmui „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“ tapo ketvirtuoju atlikėjos pasauliniu Top 10 hitu, juo tapo ir moterų galios himnas „Girls“, kurį Rita atlieka kartu su Cardi B, Bebe Rexha ir Charli XCX. Visos šios dainos bus lapkritį pasirodysiančiame albume „Phoenix“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai