Dainininkė Rita Ora džiaugiasi Algio Kriščiūno sukurtu paveikslu

Rita Ora su Algio Kriščiūno nutapytu paveikslu / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Autorius: Eglė Užkuraitė
Publikuota: 2018-08-26 15:53
Rugpjūčio pradžioje visame pasaulyje žinoma dainininkė Rita Ora lankėsi Lietuvoje, kur koncertavo viename didžiausių šalies festivalių „Granatos Live“. Garsus menininkas Algis Kriščiūnas dainininkės koncerto proga sukūrė jos atvaizdą vaizduojantį paveikslą.

„Tai buvo atminimo dovana nuo „Granatų“ festivalio organizatorių, kurie užsakė šį paveikslą. Gaila tik, kad pats negalėjau sudalyvauti įteikime, nes mielai būčiau tai padaręs,“ – Žmonės.lt pasakojo Algis Kriščiūnas.

Paveikslas dainininkės laukė jos persirengimo kambaryje, kur buvo pakabintas ant sienos.

Menininkas įkvėpimo kurdamas paveikslą sėmėsi iš Ritos Oros pomėgių. „Rita – didelė aštraus maisto (angl. „hot spicy“) mėgėja, o ir šiaip ji karšta moteris. Tad šio kūrinio pavadinimas – „Deadly Hot“, – teigė Algis.

Algio Kriščiūno paveikslas, skirtas Ritai Orai / Asmeninio archyvo nuotr.
Algio Kriščiūno paveikslas, skirtas Ritai Orai / Asmeninio archyvo nuotr.

Kūrybinis procesas truko apie savaitę. „Piešdamas visą savaitę klausiausi Ritos dainų. Nors šiaip nesu tokio muzikos stiliaus gerbėjas. Kur kas smagiau buvo visą kitą savaitę klausytis George Ezro,“ – kalbėjo Algis.

Menininkas sukūrė paveikslą ne tik Ritai Orai, bet ir taip pat šiame festivalyje koncertavusiam George Ezro. 

Algio Kriščiūno paveikslas, Geroge Ezra / Asmeninio archyvo nuotr.
Algio Kriščiūno paveikslas, Geroge Ezra / Asmeninio archyvo nuotr.

Paveikslas pavadintas „Cold Oceans & Warm Hearts“ ir jis taip pat, kaip ir Ritos Oros, laukė jo persirengimo kambaryje ant sienos.

„George Ezrą pavaizdavau kaip šiltą, nuoširdų žmogų šaltame pasaulyje. Ir aišku, su jo mylimu meškiuku Padingtonu.“ – teigė Algis Kriščiūnas.

Naujausi straipsniai