Dainininkė Rihanna švenčia trisdešimtmetį: iš drabužių pardavėjos ji virto pasaulinio lygio žvaigžde

Dainininkė Rihanna / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasario 20 dieną iš Barbadoso kilusiai atlikėjai Rihannai sukanka 30 metų. Viena garsiausių šio meto popmuzikos ikonų nesijaučia pasenusi. Su savo gerbėjais gimimo dieną ji juokauja, kad vis dar gyvena tarsi 20-metė.

Robyn Fenty (tikrasis Rihannos vardas) gimė Barbadose, savo pirmąjį muzikinį albumą moteris išleido 2005 metais. Iki 2007-ųjų nepasirodė jokie nauji Rihannos darbai ir tik tada su kūriniu „Umbrella“ bei nauju albumu „Good Girl Gone Bad“ ji pelnė pasaulinį pripažinimą.

Dainininkė augo sunkiai besiverčiančioje šeimoje. Rihannos tėtis buvo priklausomas nuo narkotikų. Mergaitė sulaukusi septynių metukų pradėjo dainuoti R&B stiliaus dainas.

Gatvėje kadaise pardavinėjusi drabužius, dabar Rihanna tikra žvaigždė.

Jos gyvenime buvo visko: nuo nelaimingos meilės, smurto ir išnaudojimo, iki naujos kosmetikos linijos ir bendradarbiavimo kuriant aprangą su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Šie metai atlikėjai buvo išties nelengvi gruodžio 26 dieną moteris prarado savo artimą pusbrolį. Jis buvo nušautas tiesiog gatvėje. Nepaisant sunkių išgyvenimų dainininkė atsitiesė ir sugebėjo toliau rūpintis darbiniais reikalais, savo karjera.

Šiandien Rihanna siūlo nusišypsoti ir pozuoja apsirengusi marškinėliais su užrašu: „Nepasitikėkite žmogumi, kuriam mažiau negu 30 metų“. Humoras jai nesvetimas, todėl atlikėja juokauja, kad šiuos marškinėlius dėvi paskutinį kartą gyvenime.

Žmonės.lt siūlo prisiminti stilingiausias Rihannos gyvenimo akimirkas ir geriausius jos kūrinius.

Rihannai – 30 metų (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau