Dainininkė Rihanna nustebino nauju drabužių deriniu: ar jai tinka ukrainietės kurta suknelė?

Žmonės.lt fotomontažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-26 13:27
Vis daugiau amerikiečių žvalgosi į Rytų Europos dizainerių kurtus šedevrus. Ne išimtis ir popdainininkė Rihanna (29) neseniai pristačiusi naują kosmetikos produktų liniją „Fenty“. Sekmadienį Madride ji pasirodė su Mariannos Senchinos kurta suknele.

Ukrainiečių dizainerė Marianna Senchina per pastaruosius metus išpopuliarėjo visame pasaulyje. Dizainerės darbai tapo atpažįstami prabangiuose elito vakarėliuose. Dėl itin feminizmu dvelkiančių suknelių modelių ukrainietės darbai žavėjo įspūdingais kūno linkiais galinčias pasigirti moteris.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ri ypatingam vakarui Madride nusižiūrėjo švelnių spalvų, pūstų pečių, jos krūtinę bei pečius atidengiančią suknelę. Įsimovusi aukštakulnius ir paleidusi garbanotus plaukus ji su malonumu pozavo fotografams.

Primename, kad dar visai neseniai dainininkė debiutavo su nuosava kosmetikos linija „Fenty Beauty“. Niujorke vykusiame pristatyme Rihanna pasipuošė geltonu sijonu su giliu skeltuku ir palaidine. Dainininkė nusprendė, kad apatinis trikotažas jai nereikalingas ir ji gali savo standžia krūtine puikuotis prieš visus.

Daugumos dėmesį patraukė ir išskirtiniai Ri aukštakulniai. Jų dirželiais moters kojos buvo apjuostos beveik iki klubų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai