Dainininkė Raimonda Masiulytė Dubline susituokė su Vimaliu Ramchurnu

Raimonda Masiulytė savo vestuvių dieną / Asmaninio albumo nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2014-02-01 16:03
Šeštadienį Dublino Šventojo Andriejaus bažnyčioje vestuvinius žiedus sumainė Airijoje gyvenanti atlikėja Raimonda Masiulytė ir jos išrinktasis Vimalis Ramchurnas, praneša portalas Žmonės.lt. Po ceremonijos Raimonda pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Masiulyte-Ramchurn.

„Abu esame pavasariniai žmonės, o jis Dubline prasideda vasario 1-ąją. Ši diena keltams ir katalikams taip pat yra žinoma kaip šventosios Brigitos diena ir simbolizuoja pavasario pradžią. Tai simboliška ir graži diena, tačiau mes to labai nesureikšminame. Nėra labai svarbu kada, svarbiausia, kad tai įvyks“, – vestuvių išvakarėse portalui Žmonės.lt pasakojo nuotaka.

Pora susituokti pasirinko XVIII amžiaus pradžioje statytą šviesią, didžiulę ir didingą bažnyčią, kuri buvo statoma kaip katedra. Joje kiekviena sekmadienį vyksta ir lietuviškos mišios. „Vertindami savo ir šeimos privatumą, į šventę pakvietėme tik pačius artimiausius bičiulius, kolegas ir giminaičius. Svečių sulauksime iš įvairių pasaulio kampelių. Mano vyras augo ir išpažino induizmo religiją, o aš buvau auklėta katalikiškai. Nusprendėme tuoktis pagal lietuviškas ir katalikiškas tradicijas, todėl gavome palaiminimą ir leidimą iš aukščiausiojo Airijos katalikų vyskupo. Mus sutuoks kunigas Egidijus Arnašius“, – pasakojo R.Masiulytė.

Nuotakos dažnai eina iš proto dėl vestuvinės suknelės, išleidžia tūkstančius, tačiau Raimonda išliko labai praktiška šiuo klausimu. „Užėjus tai karštinei, kai norėjosi pirkti viską, atsisėdau ir susimąsčiau, ar man šito tikrai reikia. Aš esu praktiškas žmogus, todėl išsirinkau klasikinę ilgą baltą suknelę, baltą nuometą, išsirinkau mėgstamų gėlių puokštę ir per ceremoniją pasipuošiu vyro dovanotais auskarais“, – pasakojo nuotaka.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

R.Masiulytė atviravo nemėgstanti blizgučių, todėl jai arčiau širdies retro ir klasika. „O svarbiausią akcentą – šypseną užsidėsiu pabudusi ryte, nes bet kuri nuotaka atrodo gražiai būdama laiminga. Makiažą kurs profesionali makiažo specialistė, o gerą nuotaiką garantuos mano mėgstami kvepalai“, – apie savo įvaizdį svarbiausią gyvenimo dieną pasakojo atlikėja. Ji prisipažino, kad neišleido daugiau nei tūkstančio eurų drabužiams ir įvairiems niekučiams. Raimonda teigė, kad už sutaupytus pinigus geriau pakeliauti: nuvykti į Amsterdamą ar Paryžių ir gerai praleisti laiką.

R.Masiulytė pasakojo, kad pora pati planavo šventę ir net nebuvo minties, kad reikėtų kreiptis pagalbos į specialistus. „Nuolat tarėmės su Vimaliu dėl detalių, sulaukėme pagalbos ir patarimų iš draugų bei artimųjų, todėl viską sugebėjome padaryti patys. Galvoje sukosi tiek daug idėjų, kad turbūt neužtektų jų visų įgyvendinti net jei iškeltumėme 100 vestuvių“, – juokėsi nuotaka.

Raimonda pasakojo, kad jai svarbiausia šventės metu yra atmosfera: daug gėlių, šypsenų, gero maisto, vyno. Paklausta apie medaus mėnesį R.Masiulytė pasakojo, kad jį atidės ir iš karto po vestuvių niekur nevyks kopinėti povestuvinio medaus. „Kadangi šiuo metu mokausi, šis pusmetis bus sudėtingas ir labai užimtas, todėl medaus mėnesį teks atidėti. Netrukus vyksime aplankyti vyro artimųjų ir paatostogauti Mauricijaus saloje, kuri man jau tapo namais. Dar kartą aplankysime Lietuvą. Taip pat turime minčių nukeliauti į vieną šalį, kuri stebina egzotika, gera muzika ir paplūdimiais, tačiau kokia tai šalis, tegu išlieka paslaptyje“, – pokalbį baigė Raimonda.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai