Dainininkė Pink rodo pavyzdį tik ką pagimdžiusioms mamoms: jos išvaizda ir kalbos įkvepia

Pink / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinoma atlikėja Pink (37) antrąjį vaikelį pagimdė vos prieš kelis mėnesius. Svarstyklių rodyklė šoktelėjo kiek aukščiau, nei ji pati tikėjosi. Nepaisant to, moteris dalijasi kadrais iš sporto salės ir ragina savo likimo bičiules nepaleisti vadelių sulaukus šeimos pagausėjimo. Pink akcentuoja ne tik išvaizdą, bet ir vidinę, motina tapusios moters būseną.

Berniuką Jasoną ir mergytę Willow auginanti Pink su savo socialinio „Instagram“ puslapio gerbėjais nuotraukomis dalijasi tiesiai iš sporto salės. Dainininkė prisipažįsta – visuomenėje nusistovėjusių grožio standartų ji neatitinka.

„Mano dabartinis svoris, pagal kūno masės indeksą, daro mane nutukėle. Bet... Velniai rautų, tokia nesijaučiu“, – rašė žinoma atlikėja.

Pink su vaikais / „Instagram“ nuotr.

Ji prisipažino, kad iš tiesų dar nėra idealios figūros ir vardan to reikėtų kiek daugiau padirbėti, tačiau kam? Moteris jaučiasi puikiai. „Gal ir neideali, bet esu savimi“, – sako žinoma muzikantė.

Neaišku, kodėl garsenybė pakeitė savo nuomonę, nes dar prieš keletą savaičių ji teigė pasisamdžiusi asmeninę žvaigždžių trenerę Jeanette Jenkins, padėsiančią jai atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Tada Pink atrodė ryžtingai pasiruošusi skelbti kovą savo dabartiniam svoriui.

Gerbėjai spėja, jog tikriausiai į Pink širdį atkeliavo taip ilgai lauktas pavasaris. Svarbi tapo ne išvaizda, o jos pačios vidinė būsena.

Dainininkė Pink – „Billboard“ metų moteris (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau