Dainininkė Pink patvirtino muzikoje daranti pertrauką: „Metas imtis kitų dalykų“

Dainininkė Pink su šeima / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Popmuzikos karalienė ir nuolatinė maištautoja Pink vasario mėnesį gavusi savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje pranešė stabdanti savo muzikinę karjerą. 40-metė dainininkė, lankydamasi kantri muzikos asociacijos apdovanojimuose, pareiškė, kad nusprendė pailsėti.

„Laikas imtis kitų dalykų. Daugiau nei tris metus mes sunkiai dirbome. Willow ir vėl lanko mokyklą, o Jamesonas ruošiasi keliauti į darželį. Noriu metus skirti šeimai“, – pozuodama ant raudonojo kilimo patikino Pink.

Moteris sako norinti daugiau laiko skirti šeimai ir pilnavertiškai atsiduoti motinystei. Bent jau vienerius metus Pink nesiruošia koncertuoti, tačiau kurs naujas dainas ir jas įrašinės. Kartu su vyru Carey Hartu jiedu augina šešerių dukrą Willow ir trejų sulaukusį sūnų Jamesoną. 

Dainininkė Pink su šeima / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusiais metais sukako lygiai dvidešimt metų, kai Pink, kurios tikrasis vardas ir pavardė Alecia Beth Moore, pradėjo solinę karjerą. Nuo pat pirmųjų dienų ji sugebėjo atkreipti dėmesį į save – jei ne rožiniais plaukais, tai ypač atvirais dainų tekstais. Atlikėja savo manierą dainose būti mirtinai atvirai vadina „išvemti tiesą“.

Pramogų pasaulio įtakingieji įpratę dozuoti nuoširdumą, tačiau visa Pink kūryba – išpažintis. Ji dainuoja apie viską: apie paauglystę ir narkotikus, sunkiai išgyventas tėvų skyrybas. Pastarąsias Pink apdainavo kūrinyje „Family Portrait“ – vos jam pasirodžius atlikėjos motina Judith atsiribojo nuo dukters. Konservatyvių išeivių iš Lietuvos šeimoje užaugusiai Judith buvo nesuprantamas dukters sprendimas viešai kalbėti apie šeimos problemas. Tiesa, motinos ir dukters santykiai atšalę ilgai nebuvo. Galiausiai viskas išėjo tik į gera – iki skausmo nuoširdi daina išmokė Pink tėvus atvirumo.

Dainininkė Pink gavo savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.

„Mūsų šeimoje buvo įprasta sušluoti problemas po kilimu ir vaidinti, kad viskas yra gerai. Vaidinti, kad aš niekada nebuvau pabėgusi iš namų, kad niekada nevartojau narkotikų. Tarsi visa tai būtų buvęs tik sapnas. Po šios dainos mes pagaliau atsivėrėme pasikalbėti. Dabar, kai susėdame prie vieno stalo, mes nuoširdžiai klausiame, kaip kitas laikosi, ir sulaukiame tokio pat nuoširdaus atsakymo. Tai fantastiška.“

Beje, „Family Portrait“ išgelbėjo ne tik Pink santykius su tėvais. Netrukus po to, kai buvo išleistas hitas, viena gerbėja įteikė dainininkei laišką, kuriame papasakojo, kaip baisu gyventi namuose, kuriuose smurtaujama, ir jei ne Pink muzika, jau būtų nusižudžiusi. „Sėdėjau ir raudojau kruvinomis ašaromis, kažką pasiunčiau jos ieškoti. Nenorėjau, kad grįžtų į tuos baisius namus, tačiau merginos rasti taip ir nepavyko. Paskui buvo ir daugiau tokių emocingų situacijų su gerbėjais, daugiau laiškų. Supratau, kad kai man negera, kai esu pažeidžiama ir išlieju visus šlykščiausius, gėdingiausius dalykus, tai paliečia ir kitų žmonių širdis. Iš esmės kraštutinis atvirumas veikia kaip terapija ir man, ir kitiems. Ir tik tai yra svarbu. Man nerūpi apdovanojimai, žurnalų viršeliai, publikos meilė. Tai malonu, tačiau nė vienas iš šių veiksnių negina manęs pirmyn.“

Dar paauglystėje Pink suprato, kad dainų rašymas ją veikia lyg terapija. Ji niekada nerašė dienoraščio, nes viską, kas atrodė svarbu, sudėdavo į dainas. „Jos pirmieji tekstai buvo labai asmeniški, analizuojantys artimiausią aplinką. Kai kurie iš jų buvo labai niūrūs, gilūs, beveik keliantys nerimą“, – apie ankstyvąją Pink kūrybą kalbėjo jos motina.

Dainininkė Pink su vaikais

Šiandien netrūksta kaltinančių Pink, kad ši nupopsėjo, o jos dainos tapo lėkštokos. Tačiau vien faktas, kad dabar dainuoja apie meilę, nepaverčia jos lėkšta. Pink nuo mažumės klausėsi popmuzikos, buvo aistringa Madonnos gerbėja. „Visuomet priklausiau tam ratui žmonių, kurie sekioja Madonną lyg pasimetę šunyčiai. Net su savo mama nesikalbėjau metus, nes buvau įsitikinusi, kad ji mane įsivaikino. Maniau esanti Madonnos dukra! Esu jos gerbėja nuo tos akimirkos, kai pirmą sykį išgirdau „Holiday“, – atvirauja Pink.

Jos muzika pasikeitė dar ir dėl to, kad atlikėjai nebereikia kovoti dėl vietos šioje žemėje. Kai kūryboje esi toks nuoširdus kaip Pink, negali suvaidinti maišto. O ir maištauti nėra prieš ką – viskas jos tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime klostosi tik į gera. Net griausmingi kivirčai su sutuoktiniu Carey Hartu liko praeityje – šiandien jie vienas kitą besąlygiškai palaiko, kad ir kas benutiktų.

Pink ir Carey susipažino 2001-aisiais, po ketverių metų romantiškos draugystės susižadėjo (ji jam pasipiršo per lenktynes iškėlusi plakatą: „Ar mane vesi?“) ir 2006-ųjų pradžioje susituokė. Po dvejų metų nutarė pasukti savo keliais, tačiau šis išsiskyrimas nevirto oficialiomis skyrybomis – 2010-aisiais sutuoktiniai susitaikė ir laimingai gyvena iki šiol. „Carey būna su manimi, myli mane, turi mane, juokiasi iš mano pokštų, todėl net neįsivaizduoju, ko iš šeimyninių santykių dar galėčiau tikėtis“, – yra sakiusi Pink.

Skaitykite daugiau