Dainininkė Pink namuose gavo išskirtinį „Grammy“ apdovanojimą – juo pasirūpino vaikai

Dainininkė Pink ir dukra Willow / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio naktį ypatinga fiesta vyko už Atlanto. Los Andžele išdalyti laukiamiausi muzikos apdovanojimai pasaulyje – „Grammy“. Pelnyti statulėlę už geriausią pop muzikos albumą pretendavo ir dainininkė Pink, tačiau šį kartą jai teko nusileisti jaunesnei kolegei – apdovanojimą pelnė Ariana Grande už albumą „Sweetener“.

Visgi Pink, neatvykusi į ceremoniją ir laiką leidusi namuose, neliūdėjo. Gražiausią ir geriausią apdovanojimą jai įteikė jos vaikai – dukra Willow ir sūnus Jamesonas.

Septynerių metų mergaitė pati pagamino „Grammy“ statulėlės kopiją. Ant jos, kaip ir pridera, buvo užrašas, kad geriausiu pop muzikos metų albumu pripažintas Pink albumas „Beautiful trauma“.

View this post on Instagram

Thanks Kids:) my favorite kind of award

A post shared by P!NK (@pink) on

Sujaudinta Pink, tikriausiai, negalėjo būti laimingesnė. Moteris pasidalijo gauto apdovanojimo nuotraukomis savo „Instagram“ paskyroje su prierašu: „Ačiū, vaikai. Tai mėgstamiausias mano apdovanojimas“.

Praėjusią savaitė popmuzikos karalienė ir nuolatinė maištautoja Pink pagaliau gavo savo vardo žvaigždė Holivudo Šlovės alėjoje. Į atidengimo ceremoniją ji atvyko su vyru Carey Hartu ir vaikais: Willow ir Jamesonu.

Dainininkė Pink gavo savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.

38-erių metų dainininkė neslėpė šiltų emocijų ir atidavė duoklę šeimai. Kalbėdama ji prisiminė ir tėtį, kuris paskatino dukrą tikėti savimi ir siekti užsibrėžtų tikslų.

„Šiandien man šventė dėl vieno dalyko, kurio išmokė tėtis: „Būk ištikimas sau“, – kalbėjo Pink, prisimindama tėčio žodžius. – Tikėjime savimi slypi galia. Svarbiausia gyvenime yra nepasiduoti dėl savęs.“

Ceremonijoje dalyvavo ir Ellen DeGeneres, kuris patikino, kad Pink yra tikroji roko žvaigždė.

„Nors ji ir yra didelė tarptautinė žvaigždė, būtent ji yra pats normaliausias žemiškas žmogus, kokį tik kada nors sutiksite savo gyvenimuose“, – tikino Ellen.

„Grammy“ apdovanojimų svečiai (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau