Dainininkė Pink – gražiausia pasaulio moteris

Dainininkė Pink / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį buvo paskelbtas specialus žurnalo „People“ numeris – juo tradiciškai paskelbiama gražiausia pasaulio moteris. Anksčiau jomis yra tapusios tokios seksualumo ikonos kaip Angelina Jolie ar Beyonce. Šiemet šventinį numerį papuošė dainininkė Pink su vaikais Willow ir Jamesonu. Tai nustebino daugelį, mat atlikėja neatitinka holivudinių grožio standartų.

Greičiausiai todėl „People“ redakcija nusprendė apsidrausti ir tradicinį šūkį apie gražiausią pasaulio moterį pakeitė atsargiu prierašu „Grožio numeris“.

„Metams bėgant numerio pavadinimas vis keisdavosi, tačiau žodžiai pati gražiausia visada išlikdavo pavadinimo dalimi. Šiemet mes nusprendėme jį pervadinti į Grožio numerį, nes norime aiškiai pasakyti, kad šio numerio viršelis nėra grožio konkursas“, – sakė „People“ vyriausiasis redaktorius Jess Cagle.

Pasak jos, šiame leidinyje ir toliau bus aukštinamas įvairialypis grožis, šlovinamos tokios savybės kaip stiprybė, žmogiškumas ir artistiškumas. „People“ tikina, kad visos šios savybės idealiai apibūdina Pink: „Ji atlikėja, motina, sektinas pavyzdys. Jos nuoširdumas, humoro jausmas, pasitikėjimas savimi ir tyra tikros žvaigždės energija pavertė ją viena mylimiausių ir įspūdingiausių planetos artisčių.“

Dainininkė Pink su vaikais

Per išskirtinį interviu Pink atviravo apie šeiminį gyvenimą, vaikų auklėjimą. Tvirtu santykiu su atžalomis dainininkei nė nereikia girtis - visi tai paliudijo savo akimis per MTV muzikos apdovanojimus. Tuomet visa šeima atvyko pasipuošusi beveik identiškais kostiumais, nuolat vienas kitu rūpinosi ir nenuleido vienas nuo kito akių. Kai Pink ant scenos atliko seriją savo dainų, jos vyras Carey Hartas su dukrele Willow pakilo nuo minkštasuolių ir prisėdo ant žemės, kad kuo geriau matytų Pink pasirodymą. Viso šou metu jie nenuleido akių nuo scenos ir dainavo kiekvieną Pink dainos žodį.

Pink, savo ruožtu, iš karto po pasirodymo pribėgo prie dukters ir ją pabučiavo. Po sekundės ji jau stovėjo scenoje, atsiimdama specialų apdovanojimą už inovatoriškumą. Padėkos kalboje dainininkė papasakojo apie savo ir Willow pokalbį – mergaitė prisipažino besijaučianti negraži. „Aš atrodau kaip berniukas, tik su ilgais plaukais“, – taip save apibūdino šešiametė.

„Mieloji, mes nesikeičiame. Mes surenkame žvyrą į savo kriauklę ir sukuriame perlą. Mes padedame kitiems žmonėms keistis, kad jie galėtų pamatyti, koks įvairialypis yra grožis“, – kalbėjo Pink.

Dainininkė Pink / „Scanpix“ nuotr.
Dainininkė Pink (20 nuotr.)
+14

Skaitykite daugiau