Dainininkė Pink, atidengdama savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje, nepamiršo šeimos

Dainininkė Pink gavo savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Popmuzikos karalienė ir nuolatinė maištautoja Pink pagaliau gavo savo vardo žvaigždė Holivudo Šlovės alėjoje. Į atidengimo ceremoniją ji atvyko su vyru Carey Hartu ir vaikais: Willow ir Jamesonu.

38-erių metų dainininkė neslėpė šiltų emocijų ir atidavė duoklę šeimai. Kalbėdama ji prisiminė ir tėtį, kuris paskatino dukrą tikėti savimi ir siekti užsibrėžtų tikslų.

„Šiandien man šventė dėl vieno dalyko, kurio išmokė tėtis: „Būk ištikimas sau“, – kalbėjo Pink, prisimindama tėčio žodžius. – Tikėjime savimi slypi galia. Svarbiausia gyvenime yra nepasiduoti dėl savęs.“

Dainininkė Pink gavo savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.

Ceremonijoje dalyvavo ir Ellen DeGeneres, kuris patikino, kad Pink yra tikroji roko žvaigždė.

„Nors ji ir yra didelė tarptautinė žvaigždė, būtent ji yra pats normaliausias žemiškas žmogus, kokį tik kada nors sutiksite savo gyvenimuose“, – tikino Ellen.

Nors į ceremoniją atvyko su visa šeima, Pink itin retai dalijasi savo asmeninio gyvenimo detalėmis. Duodama išskirtinį interviu žurnalui „People“, dainininkė leido sau kiek daugiau paatvirauti apie šeiminį gyvenimą, vaikų auklėjimą.

Tvirtu santykiu su atžalomis dainininkei nė nereikia girtis – visi tai paliudijo savo akimis per MTV muzikos apdovanojimus. Tuomet visa šeima atvyko pasipuošusi beveik identiškais kostiumais, nuolat vienas kitu rūpinosi ir nenuleido vienas nuo kito akių. Kai Pink ant scenos atliko seriją savo dainų, jos vyras Carey Hartas su dukrele Willow pakilo nuo minkštasuolių ir prisėdo ant žemės, kad kuo geriau matytų Pink pasirodymą. Viso šou metu jie nenuleido akių nuo scenos ir dainavo kiekvieną Pink dainos žodį.

Pink su šeima MTV apdovanojimuose / „Scanpix“ nuotr.

Pink, savo ruožtu, iš karto po pasirodymo pribėgo prie dukters ir ją pabučiavo. Po sekundės ji jau stovėjo scenoje, atsiimdama specialų apdovanojimą už inovatoriškumą. Padėkos kalboje dainininkė papasakojo apie savo ir Willow pokalbį – mergaitė prisipažino besijaučianti negraži. „Aš atrodau kaip berniukas, tik su ilgais plaukais“, – taip save apibūdino šešiametė.

„Mieloji, mes nesikeičiame. Mes surenkame žvyrą į savo kriauklę ir sukuriame perlą. Mes padedame kitiems žmonėms keistis, kad jie galėtų pamatyti, koks įvairialypis yra grožis“, – kalbėjo Pink.

Dainininkė Pink gavo savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau