Dainininkė Pink antrą Kalėdų dieną pagimdė sūnų

Pink susilaukė sūnaus / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkei Pink (37 m.) šios Kalėdos – ypatingos: gruodžio 26-ąją pasaulį išvydo antras jos ir motociklininko Carey Harto (41 m.) vaikas.

Apie sūnaus gimimą pranešė pati dainininkė savo „Instagram“ paskyroje paskelbusi naujagimio nuotrauką ir jo vardą – Jamesonas Moonas Hartas.

Šį vardą pora buvo sugalvojusi laukdamiesi pirmo vaiko, kol dar nežinojo, kad gims mergaitė. Per šitiek laiko Pink ir Carey Hartas nuomonės dėl gražiausio vardo berniukui nepakeitė ir sužinoję, kad turės sūnų, kito vardo jam ir nebeieškojo.

„Mano tėčio vardas yra Jamesas, o brolio – Jasonas. Mes abu su Carey esame airiai, Carey vidurinysis vardas yra Jasonas, ir mums patinka „Jameson“ viskis“, – dar laukdamasi pirmo vaiko 2010 metais yra sakiusi Pink.

Jameson Moon Hart 12.26.16

A photo posted by P!NK (@pink) on

I love my baby daddy ????

A photo posted by P!NK (@pink) on

Žinią, kad turės antrą vaiką, Pink sugebėjo nuslėpti kone visą nėštumą – yla iš maišo išlindo tik lapkričio mėnesį.

Pink ir jos vyras Carey Hartas drauge yra nuo 2001-ųjų. Pora buvo išsiskyrusi 2003-iaisiais, tačiau neilgai trukus vėl grįžo į vienas kito glėbį.

Pink pati pasipiršo savo vyrui 2005-aisiais, o dar po metų jiedu susituokė Kosta Rikoje. Tačiau geri santykiai laikėsi neilgai – 2008-aisiais pora vėl išsiskyrė, ketino ir nutraukti santuoką. Bet 2010-aisiais, prasidėjus skyrybų procesui, persigalvojo, o kitais metais susilaukė pirmagimės Willow, kuriai šiuo metu yra penkeri metai.

Pink ir Carey Hartas su dukra Willow / „Instagram“ nuotr.
Skaitykite daugiau