Dainininkė Paula Valentaitė atsiėmė brandos atestatą: „Labai džiaugiuosi baigusi mokyklą“

Paula Valentaitė baigė mokyklą/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-17 13:56
Lietuvoje puikiai pažįstamai dainininkei Paulai Valentaitei ši liepos 17-oji ypatinga. Trečiadienį ji baigė Vilniaus Užupio gimnaziją ir stebint artimiausiems žmonėms, Šv. Kotrynos bažnyčioje, atsiėmė brandos atestatą. Paula šypsosi – šios akimirkos ji laukė ilgai.

Mergina egzaminų sesijos metu laikė du brandos egzaminus: lietuvių ir anglų kalbų. Ruošėsi jiems ramiai ir be jokio streso, todėl ir sulaukusi rezultatų į juos žvelgia džiugiai.

„Pasakysiu nuoširdžiai: vienu tikrai džiaugiuosi, o kitas mane šiek tiek nuvylė, nes tikėjausi daugiau. Kalbu apie gimtosios kalbos egzaminą, nes, manau, jis yra labiausiai nenuspėjamas ir niekuomet negali žinoti, ko tikėtis,“ – Žmonės.lt kalbėjo P. Valentaitė.

Dvyliktoje klasėje mergina mokėsi nuotoliniu būdu – to reikėjo dėl daugybės projektų ir suplanuotų darbų. Šiais metais ji nusifilmavo internetiniame seriale „Bloga mergaite“, o šalia to, pristatė ir debiutinį savo minialbumą „Body talk“.

„Mokyklą baigiau eksternu ir į mokslus žvelgiau ramiai. Tėvai manęs niekuomet nespaudė, visada jaučiau jų pasitikėjimą manimi, todėl stengiausi pati prieš save. Norėjau padaryti viską, ką galiu geriausiai,“ – tikino ji.

Paula juokiasi, kad pati nesupranta, kaip jai vienu metu pavyko suderinti tiek daug skirtingų veiklų. Tačiau šypsodamasi priduria, kad, kai turi mylimą darbą, nebelieka jokių abejonių.

Paula Valentaitė baigė mokyklą/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Paula Valentaitė baigė mokyklą/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.

„Labai mažai miegu. Vidutinė mano miego trukmė yra apie 4-5 valandos. Tačiau, manau, kad labai svarbu rūpintis savo sveikata ir atsižvelgti, ko nori kūnas, – apie tai, kaip viską suspėja pasakoja Paula. – Daug medituoju, o tai man padeda sugrįžti į save ir nusiraminti. Na ir, žinoma, kiekvieną minutę stengiuosi išnaudoti maksimaliai“.

Dainininkė pasakoja gyvenimą siejanti su muzika, todėl besidžiaugianti, kad kartu su ja atrado tokias šalis, kaip Islandiją ar Švediją. Pastarojoje ji kuria muziką ir neatmeta galimybės kada nors pagyventi.

„Esu įsimylėjusi Stokholmą, o ir Švedijoje kol kas daugiausiai laiko dirbau. Galbūt tai taps šalimi, kurioje studijuosiu ir gyvensiu,“ – mintimis pasidalijo abiturientė.

Paklausta, ką veiks atsiėmusi brandos atestatą, Paula pasakojo, kad šiais metais neplanuoja niekur studijuoti ir darys tai, ką labiausiai mėgstą – kurs ir atliks muziką.

„Manau, tai visiškai normalus dalykas. Turėsiu laisvus nuo studijų metus ir galėsiu užsiimti su projektais, kurių turiu numačiusi ne vieną. Tikrai turiu, ką veikti ir labai džiaugiuosi, kad veikiu tai, kas yra mano pašaukimas ir aistra. Man tikrai labai pasisekė, kad dar mokydamasi mokykloje pradėjau daryti tai, kas man artima,“ – džiaugėsi ji.

Paula Valentaitė baigė mokyklą/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Paula Valentaitė baigė mokyklą/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.

Mergina pasakoja namų garaže įsirengusi studiją, kurioje kuria muziką ne tik sau, bet ir kitiems atlikėjams. Ji džiaugiasi galinti pasinerti į muziką visais aspektais.

Išleistuvių dieną P. Valentaitė vilkėjo suknelę, atsitiktinai pamatytą internetinėje parduotuvėje. Pasak jos, šios dienos ji nesureikšminanti, tačiau labai besidžiaugianti pagaliau baigusi mokyklą.

„Per šiuos metus jau turėjau galimybę pajausti, ką reiškia gyvenimas be mokyklos. Ir man ši šventė asocijuojasi su laisve. Laisve daryti tai, ką myli, atsiribojant nuo tave varžančių dalykų, – kalbėjo dainininkė. – Visgi, tai labai graži progą, kurią atšvęsiu su savo draugais.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai