Dainininkė Nicole Scherzinger ir lenktynininkas Lewisas Hamiltonas ketvirtą kartą išsiskyrė

Lewisas Hamiltonas ir Nicole Scherzinger / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-04 09:17
Britų žiniasklaida praneša, kad dainininkė Nicole Scherzinger (36 m.) ir lenktynininkas Lewisas Hamiltonas (30 m.) ir vėl išsiskyrė – tai jau ketvirtas kartas, kai pora nusprendžia sukti skirtingais keliais. Pagrindinė skyrybų priežastis ta pati kaip ir ankstesniais kartais – per didelis juos skiriantis atstumas, kuris trukdo santykiams.

Naujieną apie poros skyrybas pirmas pranešė britų leidinys „The Sun“, kuris naujausioje publikacijoje tikina, kad Nicole Scherzinger atsibodo laukti, kol Lewisas Hamiltonas užsimanys ją vesti.

„Jie pykstasi jau kelis mėnesius, bet pastaruoju metu viskas labai pablogėjo, – „The Sun“ pasakojo vienas šaltinis. – Jai jau gana. Nicole žino, kad Lewisas neplanuoja jos vesti, ji visiškai nusivylusi ir jaučiasi sutrikusi dėl savo ateities.“

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Tačiau portalui „MailOnline“ keli kiti šaltiniai tikino, kad skyrybų priežastis yra ne santuoka, kuriai Lewisas Hamiltonas vis nesiryžta, o tai, kad jiedu gyvena skirtinguose žemynuose ir tiesiog negali matytis taip dažnai, kaip norėtų. Nicole Scherzinger gyvena Los Andžele, bet darbo reikalais daug laiko praleidžia Londone, o Lewisas Hamiltonas gyvena Monake.

„Tai buvo abipusis sprendimas. Dėl per didelio juos skiriančio atstumo jie per ilgai būdavo atskirai. Jie abu didžiąją laiko dalį praleisavo vieni, nes gyvena skirtingose šalyse. Nicole dėl to (skyrybų, – red. past.) labai sielvartauja ir yra sugniuždyta“, – sakė šaltinis.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Kitas šaltinis „MailOnline“ sakė, kad abejoja, ar tarp jų tikrai viskas baigta. „Jie kartu jau septynerius metus ir juos visada išskiria ta pati priežastis (atstumas, – red. past.). Bet meilė juos visada suveda atgal“, – sakė jis.

Nicole Scherzinger niekada neslėpė, kad atstumas yra didžiausia jos ir Lewiso Hamiltono santykių problema. „Niekam nelinkėčiau santykių per atstumą, Lewisas pasakytų tą patį. Bet jeigu santykiai yra verti to, privalai dėl jų kovoti. Mes stengiamės matytis kaip įmanoma dažniau“, – viename interviu yra sakiusi dainininkė.

Šios skyrybos – jau ketvirtas kartas per septynerius metus, kai Nicole Scherzinger ir Lewisas Hamiltonas nusprendžia sukti skirtingais keliais. Pastarąjį kartą jie buvo išsiskyrę 2013-ųjų liepą, bet po pusmečio, 2014-ųjų vasarį, susitaikė ir grįžo vienas pas kitą.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai