Dainininkė Natalia Safran savo vaizdo klipe pagerbė žuvusį Paulą Walkerį

Natalia Safran savo vaizdo klipe pagerbė žuvusį Paulą Walkerį / AOP ir „Scanpix“/AFP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-22 13:03
Iš Lenkijos kilusi dainininkė Natalia Safran savo dainos „All I Feel Is You“ vaizdo klipe pagerbė avarijoje žuvusį aktorių Paulą Walkerį.

Daina „All I Feel Is You“ yra iš filmo „Hours“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko lapkričio 30-ąją žuvęs Paulas Walkeris, garso takelio, taigi vaizdo klipe buvo panaudoti kadrai iš filmo.

Vaizdo klipas buvo sukurtas dar prieš aktoriaus žūtį, taigi dabar įgavo visai kitą prasmę.

„Kai jį kūrėme, jis turėjo būti žvilgsnis į filmą, kuriame atsiskleidžia nepaprastas Paulo talentas. Tada įvyko ta tragedija ir staiga klipas tapo atsisveikinimu, – pasakojo Natalia Safran. – Aš vis dar negaliu patikėti, kad jo nebėra. Viską, ką mes begalime padaryti, tai pagerbti jo atminimą ir padėti jo labdaros organizacijai.“

Visi pinigai, surinkti pardavus singlą „All I Feel Is You“, bus paaukoti Paulo Walkerio labdaros organizacijai „Reach Out Worldwide“.

Filmas „Hours“ pasakoja apie dramatišką tėvo, kurį vaidina Paulas Walkeris, kovą už ką tik gimusios dukrelės gyvybę. Per gimdymą miršta jo žmona, dukrelei būtina medikų pagalba, o tuo metu Naująjį Orleaną užklupo audra Katrina. Po evakuacijos su naujagime dukra ligoninėje jis lieka vienas pats ir privalo surasti būdą, kaip išgelbėti dukros gyvybę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai