Dainininkė Monika Liu išpildė nepažįstamojo prašymą

Monika Liu / Monikos Požerskytės nuotr. (Knyga „Moterys. 12 Įkvepiančių istorijų“)
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-27 16:44
Kūrybiškiausia Lietuvos atlikėja tituluojama Monika Liu šalies scenose pastaruoju metu buvo retas svečias. Nenuostabu - dainininkė jau penkerius metus gyvena tarp Londono ir Lietuvos. Šį kartą atlikėja grįžo į gimtinę pristatyti ilgai lauktos dainos, pavadinimu „Hello”.

„Nuo tos dienos, kai praėjusiais metais pristačiau debiutinį savo mini albumą (EP) ir paruošiau autorinę programą, visada sulaukdavau daug komentarų dėl vienos dainos, kurios mini albume nebuvo. Niekada jos nebuvau įrašiusi studijoje, tačiau tiek draugai, tiek nepažįstami žmonės man rašė ir prašė ja pasidalinti. Man būdavo taip gaila, kad pasidalinti neturėdavau kuo! Galiausiai sau pasakiau: jeigu sulauksiu dar bent vieno prašymo pasidalinti daina iš nepažįstamo žmogaus – ją įrašysiu. Taip ir nutiko, todėl šiandien ir paleidžiu „Hello” į laisvę, tegul jos melodijos gyvena kartu su mano klausytojais”, - šypsojosi Monika Liu.

Kad būtent ši daina taps autorinės programos favorite, atlikėja teigia nesitikėjusi.

Kūrinys buvo sukurtas kartu su žymiu Londono prodiuseriu Linden Jay, kuris yra dirbęs su sparčiai populiarėjančiomis Didžiosios Britanijos grupėmis, tokiomis kaip „Lion Babe”. Monika atviravo, kad šią dainą sukurti įkvėpė stiprybę sugebantys susigrąžinti paklydę žmonės.

„Vidinis žmogaus aidas toks stiprus, kad sugeba mus pakelti iš sudėtingiausių situacijų ir priverčia judėti pirmyn ir vėl atrasti gyvenimo džiaugsmą. Būtent šiai žmogaus vidinei kelionei ir skyriau šią dainą”, - papasakojo atlikėja.

Dabar ji repetuoja koncertinę programą pasirodymams didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kurie prasidės jau nuo kovo 2 dienos, leidžia dienas bei naktis užsidariusi studijoje.

„Maratonas – ne kitaip, bet tokį tempą be galo mėgstu. Jaučiuosi kaip niekad gyva ir labai laukiu savo koncertų. Savo autorinę programą puoselėjau ilgai ir noriu ja pasidalinti su žmonėmis, per ją papasakoti istoriją apie save“, - džiaugėsi dainininkė.

Monikos autorinėje programoje skamba ir šiandien pasirodžiusi daina „Hello”. Monika nėra linkusi “kepti” hitus vienas po kito.

„Kūrybą man labai sunku įsprausti į rėmus ar į tvarkaraštį, mano ir muzikos santykis kiek kitoks. Mėgstu eksperimentuoti, ieškoti naujų melodijų, skambėjimo, garsų ir interpetacijų. Tam prireikia laiko. Džiaugiuosi, kad šiandien vienas kūrinys iškeliauja į laisvę”, - pasakojo atlikėja.

Monikos Liu koncertai vyks: kovo 2 dieną Kaune, klube „Sandėlis by Volfas Engelman, kovo 3 dieną Vilniuje, klube „Tamsta” ir kovo 4 dieną Klaipėdoje, klube „Kaštonas”.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai