Dainininkė Monika Linkytė debiutuos vienoje prestižiškiausių pasaulio scenų

Monika Linkytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-04 09:18
Kiekvieno dainininko svajone vadinama Londono koncertų salė „Royal Albert Hall“ šiemet tapo bene gražiausiu kalėdiniu stebuklu dainininkei Monikai Linkytei. Šioje prestižinėje scenoje kartu su žymiuoju „London Community Gospel Choir“ ir „Royal Philharmonic Concert“ orkestru Monika pasirodys šventiniame koncerte.

Vienoje garsiausių pasaulio koncertų salių, veikiančioje jau beveik 150 metų, kasmet įvyksta daugiau kaip 390 populiariosios, klasikinės, roko muzikos koncertų, operos ir baleto spektaklių, sporto, labdaros renginių ir apdovanojimų ceremonijų.

Įspūdingus pasirodymus šioje scenoje yra surengę tokie atlikėjai, kaip Adele, George Michael, Eric Clapton, Frank Sinatra, Bob Dylan, „The Beatles“ ir daugybė kitų ryškiausių pastarojo šimtmečio balsų.

„Kalėdos tikrai yra stebuklų metas. Tad svajokite garsiai ir iš širdies“, – šypsosi dainininkė Monika Linkytė. – Šiandien aš stoviu šalia vietos, kurios net svajonėse neįrašiau į galimas koncertų sales. Pasirodymas šioje scenoje man yra didelė garbė ir atsakomybė, prisipažinsiu, kad nuoširdžiai jaudinuosi ir labai labai laukiu šio koncerto.“

Monika Linkytė / Asmeninio albumo nuotr.
Monika Linkytė / Asmeninio albumo nuotr.

Žiemos koncertų turui „Savo pasaulį kurti“ išskirtinėse Lietuvos koncertų salėse paraleliai besiruošianti atlikėja kviečia visus Londone gyvenančius lietuvius nepraleisti galimybės ir pasidovanoti sau jaukų gruodžio 18 d. vakarą su šeima ar draugais.

„Tokia proga pasitaiko tikrai labai retai, kai įspūdingą rinktinę programą galima pasiūlyti ir Londono, ir Lietuvos klausytojui. Tad kas turėsite galimybę, kviečiu apsilankyti Albert Hall, o kad skristi dėl nuostabaus koncero į Londoną nereikėtų, sausio mėnesį pasimatysime Lietuvoje“, – džiaugiasi Monika.

Gražiausiose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos koncertų salėse kartu su pasaulyje pripažintu Londono gospelo choru, dainavusiu su tokiais vardais, kaip Madonna, Elton John, Sting, Paul McCartney, Kylie Minogue, Tina Turner, „Gorillaz“ ir daugybe kitų, Monika ruošia išskirtinę programą gerai ateinančių metų pradžiai.

Naujausi straipsniai