Dainininkė Madonna šokiravo gerbėjus: ketverių metų įdukrai leido pozuoti prie provokuojančio užrašo

Madonna su dvynėmis Esther ir Stella / Madonna/Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-23 19:56
Antradienį JAV superžvaigždė Madonna (58) pasauliui parodė vienos iš savo įsivaikintų dvynukių nuotrauką. Mergytė pozavo su pagalve, ant kurios buvo užrašyta: „Velniop kokainą“.

Toks popkaralienės poelgis išprovokavo neigiamą gerbėjų reakciją. Nors Madonna dažnai dalijasi savo įvaikių nuotraukomis, bet šį kartą net keletas pastebėjo, jog buvo peržengtos ribos.

. I couldn't agree more. ............

A post shared by Madonna (@madonna) on

Po fotografija superžvaigždė rašė: „Labiau ir nesutikčiau...“ Taip išsakydama savo poziciją prieš narkotines medžiagas. Deja, bet komentatoriai šiuo poelgiu nesižavėjo. „Tokia kalba šalia vaikų yra visiškai nederama“, - rašė vienas komentatorius. „Juokinga. Nekaltas vaikas greta nešvankaus pareiškimo. Reikėtų to vengti“, - savo nuomonę reiškė kitas.

Rascals ................????????♥️♥️

A post shared by Madonna (@madonna) on

Tiesa, buvo ir tokių, kurie Madonną suprato. „Puikus pareiškimas, širdele“, - palaikė gerbėjas.

Šiuo metu žvaigždė su dvynukėmis Esthera ir Stella atostogauja Portugalijoje. Singlo „Like A Virgin“ atlikėja vienuolikmetę Mercy James įsivaikino 2009 metais, o keturių metukų dvynukės jos šeimą papildė tik šių metų kovą. Be įvaikintų mergyčių Madonna taip pat augina įvaikį Davidą ir biologinę dukrą Lourdes bei jos ir režisieriaus Guy Ritchie sūnų Rocco Ritchie.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai