Dainininkė Liveta Kazlauskienė taps laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja

Liveta Kazlauskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-16 09:13
Dainininkei Livetai Kazlauskienei dėmesys, žiūrovai ir televizijos kameros – jokia naujiena. Tik šįsyk ji prieš publiką ir operatorius stojo ne kaip atlikėja, o kaip TV3 laidos „TV Pagalba“ ekspertė.

Kaunietės debiutas įvyko trečiadienį vakare. L.Kazlauskienė, televizijos studijoje išklausiusi kelis skaudžius pasakojimus, jų herojams uždavė klausimus ir komentavo tai, ką išgirdo. 

„Pirmoje laidoje tikrai valdžiausi. Šiaip esu emocionali, impulsyvi ir sunkiai paslepiu tikruosius jausmus. Bet, turbūt, to reikės išmokti...“ – sakė dainininkė. 

Ją sukrėtė išgirstos istorijos, kurių herojams ji mielai būtų ištarusi ir aštresnius žodžius. Nors L. Kazlauskienė geba pamiršti, kad yra filmuojama, šįsyk vis dėlto savo pasisakymus šiek tiek kontroliavo. 

„Esu savikritiška, todėl tikrai sau turiu ir turėsiu priekaištų. Juk matyti save iš šono sudėtinga. Pastebi klaidas, supranti, ką darytum kitaip“, – dėstė L. Kazlauskienė. 

Ansčiau televizijoje ji nėra dirbusi, todėl pasiūlymas prisijungti prie „TV Pagalba“ komandos ir nudžiugino, ir įpareigojo. L.Kazlauskienė tvrtino esą naujos pareigos ir veikla jai – miela. Vienintelis išbandymas – sugebėti laiku suvaldyti per dideles emocijas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai