Dainininkė Lana Del Rey savo poezijos rinkinį pardavinės už juokingą kainą

Lana Del Rey/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-18 16:42
Sausį lyriškoji atlikėja Lana Del Rey gerbėjams pranešė, kad netrukus ji planuoja pristatyti poezijos rinkinį. Visiems buvo įdomu, kiek kainuos knyga, pavadinimu „Violet Bent Backwards Over The Grass“, ir štai neseniai Lana nustebino išduodama kainą.

Kovo pradžioje Lana Del Rey dar kartą savo gerbėjams priminė, kad netrukus turėtų pasirodyti jos kūrybos knyga, kurioje suguls gražiausios dainininkės eilės. Socialiniame tinkle hitų „Summertime Sadness“, „Blue Jeans“ ir „Born to Die“ atlikėja teigė, kad pati rūpinsis leidybos reikalais ir pristatymu gimtojoje Kalifornijoje. Vienam naujienų apie žvaigždę sekėjui pasiteiravus, kiek gi kainuos kūrėjos knyga, Lana atsakė: „1 JAV doleris... Nes mano mintys yra neįkainojamos.“

Lana taip pat pasidalijo ir keliomis poemomis, kurios, manoma, bus išpublikuotos jos naujausioje knygoje.

Kol kas iš jos visi laukia ir penktojo albumo „Norman Fucking Rockwell“. Apie ketinimus įrašyti „kitokią nei ankstesnės“ kompaktinę plokštelę atlikėja prabilo dar 2015-ųjų spalį, tepraėjus vos mėnesiui po savo ketvirtojo studijoje įrašyto albumo „Honeymoon“ pasirodymo. Tikino, kad du pastarieji jos dainų rinkiniai sukurti „kalifornietišku stiliumi“, todėl dabar norėtų nors vieno „niujorkietiško“ – sunkesnio, greitesnio, ritmingesnio. Singlas „Hope Is A Dangerous Thing For A Woman“ pasirodė sausį, tad panašu, jog ilgai laukti neteks.

View this post on Instagram

Quiet Waiter-Blue Forever

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

Lana Del Rey, arba tiesiog Elizabeth Grant (tokie tikrieji merginos vardas ir pavardė) išpopuliarėjo 2012 metais, tada ji buvo mažai kam žinoma niujorkietė, laisvalaikiu atliekanti savos kūrybos dainas Ist Vilidžo klubuose ir užsidirbanti vaidindama studentų filmuose. Netikėtai jai šovė mintis kompiuteriu sumontuoti graudžios dainos „Video Games“ vaizdo klipą.

View this post on Instagram

LOVE http://www.youtube.com/watch?v=3-NTv0CdFCk

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

Rezultatas pranoko lūkesčius – sukurtas iš buitine kamera ar telefonu filmuotų vaizdų, „atmieštų“ kadrais iš senų Holivudo juostų ir kino kronikos, paparacų įamžintais momentais bei animaciniais intarpais, filmukas tapo tarsi himnu paaugliškai vasaros meilei. Prireikė vos keleto savaičių, kad į „YouTube“ svetainę įkeltas kūrinėlis paplistų tarsi virusas. O vasaros pabaigoje jau niekas neabejojo, jog muzikos pasaulyje gimė nauja žvaigždė. 

Naujausi straipsniai