Dainininkė Lady Gaga atvėrė širdį princui Williamui: išgyveno tą patį, ką ir jo brolis Harry

Lady Gaga
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-18 18:09
Popmuzikos princesė Lady Gaga paviešino pokalbį su princu Williamu. Moteris papasakojo, kaip jaučiasi kiekvieną kartą lipdama ant scenos, kas jai neduoda ramybės ir prisipažino kenčianti nuo potrauminio streso sutrikimo.

Tai emocinis sutrikimas, atsirandantis kaip reakcija į labai didelę psichinę ar fizinę traumą. Pavyzdžiui: fizinį smurtą, seksualinį užpuolimą, karą, visų rūšių katastrofas.

„Twitter“ socialinėje paskyroje Lady Gaga pasidalijo atviru pokalbiu. Ji pasakojo Kembridžo princui Williamui, kad visuomet jautė, jog kažkas su ja negerai.

Psichologiškai Lady Gaga buvo sužalota po to, kai ją, devyniolikos metų merginą, žiauriai išprievartavo. Apie tai Lady Gaga ne tik kalbėjo viešai, tačiau taip pat parašė oskarui nominuotą dainą Til It Happens To You.

Princas Williamas liko sužavėtas dainininkės atvirumo. Po jos viešo prisipažinimo šis pareiškė: „Perskaičiau jūsų atvirą laišką ir manau, kad labai drąsus žingsnis viską išsakyti taip atvirai. Norėčiau paklausti, ką jautėte, po to, kai išsikalbėjote?“

Lady Gaga atsakė: „Man, tas kėlimasis anksti ryte ir ėjimas į sceną, kuomet nesijauti laiminga – sunkiai apibūdinamas dalykas. Psichologinės ligos yra neatsiejamos nuo gėdos jausmo. Atrodo, kad kažkas su tavimi taip blogai...“

„Ir mano gyvenime daugelis pastebėtų tiek daug neįtikėtinų dalykų, dėl kurių turėčiau būti laiminga. Tačiau aš pati niekaip sau negaliu padėti, nes atsikėlusi kiekvieną rytą jaučiuosi pavargusi, irzli ir nelaiminga. Tas prisipažinimas privertė mane tarsi ištarti: Tai dalis manęs. Nieko nepakeisiu.“ Pajutau, tarsi nebeturėčiau ko slėpti“, – kalbėjo Lady Gaga.

Moteris priminė, kad kalbėti apie savo jausmus – normalu. Tai išlaisvina.

Princo Williamo brolis taip pat yra atvirai pasisakęs apie potrauminio streso sindromą.

Princas Harry labai išgyveno po savo mamos, princesės Dianos, mirties. Dar būdamas vaikas jis atsiribojo ir ilgą laiką su niekuo apie tai nekalbėjo. Harry atrodė, kad prisiminimai apie motiną tik sukels skausmą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama