Dainininkė Kelly Clarkson skiriasi su vyru: santuokoje pragyveno septynerius metus

Kelly Clarkson ir Brandonas Blackstockas/SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-12 08:00
Dainininkė Kelly Clarkson su vyru Brandonu Blackstocku pasuko skirtingais keliais, praneša užsienio žiniasklaida. Pora santuokoje pragyveno septynerius metus ir kartu augina du vaikus.

Remiantis užsienio žiniasklaidos šaltiniais, 38 metų dainininkė Kelly Clarkson pateikė prašymą skyryboms birželio 4 d., Los Andžele. Kol kas tokio sprendimo priežastis nėra žinoma.

Kelly Clarkson ir Brandonas Blackstockas kartu augina du vaikus: dukra River Rose (6) ir sūnų Remingtoną Alexanderį (4). Tiesa, Brandonas su buvusia žmona turi dar du vaikus: 12-metę dukrą Savannah ir 6-erių sūnų Sethą.

Kelly su B. Blackstocku susitikinėti pradėjo dar 2012-ųjų pradžioje, o sužadėtuvės įvyko prieš Kalėdas. Kelly ir Brandonas pažįstami buvo jau seniai – jis yra dainininkės vadybininko Narvelo Blackstocko sūnus.

Pora ne viename interviu yra minėję, kad nors ir buvo pažįstami, vienas į kitą rimtai nežiūrėjo, kadangi Brandonas buvo vedęs. Pasak jų, jausmus puoselėti vienas kitam pradėjo tik po to, kai Brandonas išsiskyrė su žmona.

Temos:
Aktualu Skyrybos

Naujausi straipsniai