Dainininkė Kelly Clarkson laukiasi antrojo vaiko

Kelly Clarkson / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-20 14:43
Dainininkė Kelly Clarkson (33 m.) laukiasi antrojo vaiko – tai ji susijaudinusi pranešė savo koncerto metu.

Apie savo antrąjį nėštumą atlikėja pati pranešė trečiadienį per savo koncertą Los Andžele.

Pristatydama dainą „Piece By Piece“ dainininkė nesuvaldė emocijų ir apsiašarojo, o dar labiau netikėta buvo tai, kad žiūrovams ji pasakė: „Aš visiškai neplanavau to pranešti, bet aš laukiuosi. Man dabar labai sunku“. 

Daina „Piece By Piece“ yra skirta atlikėjos tėčiui ir jos vyrui Brandonui Blackstockui. Prieš ją atlikdama Kelly Clarkson labai susijaudino ir norėjo paaiškinti gerbėjams, dėl ko ji taip susigraudino, kad jie nepasidarytų klaidingų išvadų.

„Tai pranešti norėjau visai ne taip... šiuo metu nekenčiu šitos dainos, – pajuokavo Kelly Clarkson. – Mano vizažistas dabar manęs nekenčia. Aš tiesiog nenorėjau, kad pagalvotumėte, jog esu apsvaigusi nuo vaistų ar alkoholio ar kažką panašaus“.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Galiausiai po atliktos dainos Kelly Clarkson pridūrė: „Norėčiau atsiprašyti savo vyro. Tai buvo visai neplanuota. Tiesiog nenorėjau, kad palaikytumėt mane pakvaišusia ar panašiai. Tiesiog mane šiandien taip veikia hormonai. Labai bijau pokalbio su vyru – mes to dar nepranešėme net savo artimiesiems“.

2013-aisiais susituokę Kelly Clarkson ir muzikos vadybininkas Brandonas Blackstockas augina 13-os mėnesių dukrą River Rose. Iš ankstesnės santuokos Brandonas Blackstockas turi dar du vaikus.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai