Dainininkė Jurga Šeduikytė: „Dabar aš mokausi būti mama“

Jurga Šeduikytė su sūnumi/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-18 13:36
Dar 2005-tais metais populiarumo sulaukusi dainininkė Jurga Šeduikytė muzikine karjera džiaugiasi ir dabar. Nors vaikystėje muzikalūs tėvai norėjo, kad dukra siektų kitokio kelio, deja, jis susiklostė būtent taip, kaip jie visai nesitikėjo.

„Mano mama netikėjo, kad aš būsiu dainininkė. Matyt, daugelis iš mūsų esame scenoje, kad kažkam kažką įrodytume. Todėl dabar aš esu dėkinga tėvams, kurie matė kitokį mano gyvenimo kelią. Mamai atrodė, kad man geriau sektųsi prancūzų kalba, nei muzika. Ne todėl, kad ji nenorėtų, jog tapčiau dainininke, tiesiog ji nematė prasmės dar vienam jaunos kartos žmogui lysti į muzikos ir pramogų pasaulį.

Iš tikrųjų net nežinau, kodėl atsiradau scenoje ir nežinojau iki tol, kol nepajutau vidinio poreikio, kuris reiškia visai ką kitą. Pradžioje mes norime dėmesio, pristatyti save, parodyti, kad esame unikalus. Vėliau suprantame, jog muzika ir dainų rašymas, tai būdas pasisakykti. Būtent todėl man scena yra tarsi pokalbis“, – televizijos laidoje pasakos atlikėja Jurga Šeduikytė

Jurga Šeduikytė/Organizatorių nuotr.
Jurga Šeduikytė/Organizatorių nuotr.

Kaip ir daugeliui atlikėjų, karjeros pradžia atlikėjai nebuvo lengva. Tačiau didelis noras ir aplinkinių pastangos padėti atsipirko. „Pradžioje mano dainą „Nebijok“ radijo stotys groti atsisakė. Anot jų, tai buvo tiesiog meno kūrinys, kuris nesulauks dėmesio. Esu dėkinga vadybai, ypatingai Vaidui, kadangi tik jų dėka daina pasiekė radiją. Ir tik tada, kai daina iššovė į pirmąją vietą, visi nutilo. Net neatsimenu, kiek savaičių ji buvo aukščiausioje reitingų vietoje, gal aštuonias ar daugiau. Neslėpsiu, tada aš išsigandau, nes toks populiarumas nebuvo mano siekiamybė“, – karjeros pradžią prisimins J. Šeduikytė.

Baltijos šalių muzikinio televizijos konkurso „Fizz Superstar“ finalininkė, dainininkė, muzikos autorė ir žurnalistė Jurga Šeduikytė išskiria svarbiausią savo gyvenimo profesiją – būti mama, kurios, kaip teigia ji pati, mokosi iki šiol.

Jurga Šeduikytė siunčia linkėjimus iš Sicilijos/Asmeninio archyvo nuotr.
Jurga Šeduikytė siunčia linkėjimus iš Sicilijos/Asmeninio archyvo nuotr.

„Dabar aš mokausi būti mama. Buvo etapas, kuomet buvau labai įsitempusi dėl šių pareigų. Klausiau savęs, ką mama privalo daryti, kokia ji turi būti gera ir panašiai. Visada labai save grauždavau, kol galiausiai paklausiau savo psichoterapeuto, kas yra savigrauža. Tuomet jis labai gerai atsakė, kad tai yra savęs baudimas už nieką. Todėl dabar tokiomis akimirkos stengiuosi „gaudyti" save ir bandau atsipalaiduoti. Nepatikėsite, kokį gerą rezultatą tai duoda. Šiuo metu sūnumi esame draugai, visada jam padedu. Anksčiau būdavo žodis „privalai", tačiau dabar egzistuoja visai kitokia komunikacija, kuri skatina jo norą kažką daryti sąmoningai“, – pasakos Jurga.

Jurga Šeduikytė / Organizatorių nuotr.
Jurga Šeduikytė / Organizatorių nuotr.

Daugiau intriguojančių Jurgos Šeduikytės gyvenimo detalių išgirsime jau šį pirmadienio vakarą, 22 val., laidoje „Pagaminta Lietuvoje“, per naująjį kanalą 2TV.

Naujausi straipsniai