Dainininkė Julija Jegorova šypseną „pakaustė“ kabėmis

Julija Jegorova / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-13 11:16
Dainininkė Julija Jegorovą jau visą savaitę šypsosi kitaip nei iki šiol – savo šypseną ji „pakaustė“ kabėmis.

Apie naują išvaizdos patobulinimą J.Jegorova išsidavė publikavusi internete fotografiją, kurioje įsiamžino plačiai besišypsodama. Gerbėjai netruko pastebėti atlikėjos pokyčių – baltus juos dantis nuo šiol juosia kabės. 

„Jau seniai norėjau pasipuošti breketais, bet tai laiko nebuvo, tai su koncertais nepavyko susiderinti. Kodėl? Todėl, kad mano dantys nėra tobulai tiesūs, o aš amžinai vaikštau išsišiepus iki ausų. Na ir, žinoma, scenoje graži šypsena yra labai svarbu“, – Žmonės.lt sakė J.Jegorova. 

Vis dėlto nors šypsotis ji ir nesivaržo, neslepia – pradžioje tikrai nebuvo patogu. „Dabar jau pakankamai patogu su jais būti. Buvo tikras iššūkis dainuoti trečią dieną po breketų uždėjimo. Buvo pats pats skausmų įkarštis, o ir šiaip labai neįprasta, lyg kažkas trikdytų. Bet dabar jau gerai... Juokingiausia, kad valgyti pirmomis dienomis tiesiog neįmanoma, tai lyg grįžimas į vaikystę – trinta sriubytė, jogurtėlis ir taip toliau. Bet jei kas dar dvejoja, dėtis breketus ar ne, tai aš labai rekomenduoju“, – sakė dainininkė.

Žmonės.lt