Dainininkė Jessie J pasitraukė iš muzikinio šou „The Voice“

Jessie J / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-05 16:51
Dainininkė Jessie J penktadienį pranešė, kad nebegrįš į trečiąjį britiškosios muzikinio šou „The Voice“ versijos sezoną.

„Absoliučiai mėgavausi laiku, praleistu „The Voice“, ir tikiuosi visi matė ir supranta, su kokia aistra aš įsijaučiau į šį šou, – penktadienį savo „Twitter“ paskyroje rašė dainininkė. – Kad ir kaip bebūtų, nekantraudama laukiu, kada galėsiu visame pasaulyje pristatyti naująjį albumą, o jis turi būti mano prioritetas.“

Dėl įsipareigojimų muzikinio šou kūrėjams, Jessie J prieš keletą mėnesių jau buvo atidėjusi savo planuojamas gastroles, ji taip pat turėjo palaukti, kol baigsis antrasis sezonas, kad galėtų užbaigti savo antrąjį albumą.

„Įdėmiai stebėsiu trečiąjį sezoną ir palaikysiu visus kiek galėdama. Tikiuosi, kokiu nors būdu vis tiek galėsiu būti maža šio šou dalelė“, – tęsė Jessie J.

25-erių Jessie J „The Voice“ dalyvių mokytoja kartu su Tomu Jonesu, Danny O'Donoghue ir Will.i.am buvo nuo pirmojo sezono. Anksčiau visi mokytojai yra sakę, kad dirbs arba visi kartu, arba nė vienas, taigi kol kas neaišku, ar likę be Jessie J Tomas, Danny ir Will.i.am sutiks toliau mokyti naujuosius talentus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai