Dainininkė Jennifer Lopez savo naują mylimąjį jau pristatė mamai

Niujorke Jennifer Lopez laiką leido su mylimuoju Alexu Rodriguezu ir savo mama Guadelupe Rodriguez
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai dainininkė Jennifer Lopez (47) ir naujas jos mylimasis Alexas Rodriguezas (41)pastebėti kartu Niujorke – pora atrodė laiminga.

Neseniai Alexas Rodriguezas dalyvavo vienoje pokalbių laidoje ir joje prabilo apie santykius su garsiąja dainininke – iki tol jiedu nekomentavo savo santykių.

„Mes puikiai leidžiame laiką. Ji nuostabi, tiesiog neįtikėtina moteris. Vienas protingiausių žmonių, kokį tik teko sutikti, be to, - puiki motina, ji bet ką padarytų dėl savo šeimos”, - apie mylimąją kalbėjo vyras.

Niujorke Jennifer Lopez laiką leido su mylimuoju Alexu Rodriguezu ir savo mama Guadelupe Rodriguez

Jis prisiminė ir mokyklos metus.

„Kartais man atrodo, kad ji – ta pati Jenni iš Bronkso, kuri sirgo dėl „Yankees“ beisbolo komandos ir mėgo greitą maistą. Ji ir dabar mėgsta paprastus dalykus, pati labai lengvai bendraujantis asmuo“, - sakė Alexas.

Jiedu susitikinėja maždaug mėnesį laiko, kol kas atrodo, kad Jennifer Lopez į tai panirusi labai rimtai. Ji jau supažindino vaikus – devynmečiais dvyniais Emme Maribel ir Maximilianu Davidu - su savo nauju draugu, visi kartu ilsėjosi Bahamų salose. Be to, Niujorke kartu su pora viešėjo ir Jennifer Lopez mama Guadelupe Rodriguez – tokia pati pavardė, kaip dukters mylimojo visus stebina.

Niujorke Jennifer Lopez laiką leido su mylimuoju Alexu Rodriguezu ir savo mama Guadelupe Rodriguez

Beisbolo žaidėjas ne itin kelia pasitikėjimą – yra žinoma, kad jis nebuvo ištikimas savo buvusiai žmonai, buvo užmezgęs romanus su dainininke Madonna, aktorėmis Cameron Diaz, Kate Hudson. Tačiau, pasak Jennifer Lopez aplinkos žmonių, ji tiesiog mėgaujasi draugyste ir džiaugsmingai leidžiamu laiku. Juolab, kad Alexą ji pažįsta ne vienerius metus.

Ramaus laiko dainininkė išsiilgusi – iki šiol jos santykiai būdavo komplikuoti: už nugaros kelios skyrybos, draugystė su vos ne dvigubai jaunesiu šokėju Casperu Smartu.

Skaitykite daugiau