Dainininkė Iglė Bernotaitytė ėmėsi verslo: atrado dar vieną savo talentą

Iglė Bernotaitytė ėmėsi kurti marškinėlius su savo piešiniais/Monikos Remeikytės nuotr.
Autorius: Marija Angeloska
Publikuota: 2019-07-15 14:33
Dainininkė Iglė Bernotaitytė atskleidė dar vieną savo talentą: pradėjo kurti maškinėlius su savo pieštais piešiniais. Pirmą kartą prabilo apie „gappy year“ ir paatviravo, kodėl mes jos nebematome televizijoje.

Igle, po mokyklos nusprendei pasiimti laisvus metus, neskubėjai studijuoti. Ar per juos supratai, ką norėtum veikti toliau?

Pasiėmiau metų petrauką, nes nežinojau, ką noriu studijuoti, o studijuoti bet ko nenorėjau. Manau, kad tai yra normalu. Daugeliui jaunų žmonių taip atsitinka. Mes negalime apsispręsti, mums reikia dar daug ką pamatyti, pakeliauti, pažinti, ypač tuo atveju, jeigu esi iš mažesnio miestelio. Šių metų pertrauka man buvo labai naudinga, nes supratau, kad noriu gyventi su muzika. Daug keliavau, daug ką pamačiau ir supratau, kad įstoti spėsiu visada. Būna, kad žmonės įstoja į universitetą ar kolegiją dvidešimt penkerių ar net trisdešimties. Kadangi turiu kelis pajamų šaltinius, man visai neblogai sekasi pragyventi. Žinoma, mano atvejis yra šiek tiek kitoks ir nesakau, kad visi turi nestudijuoti. Kiekvienas žmogus turi apskaičiuoti savo galimybes ir galų gale apsispręsti ar jam metų pertrauka bus naudinga.

Iglė Bernotaitytė ėmėsi kurti marškinėlius su savo piešiniais/Asmeninio  archyvo nuotr.
Iglė Bernotaitytė ėmėsi kurti marškinėlius su savo piešiniais/Asmeninio archyvo nuotr.

O kaip Tu pati priėmei sprendimą pailsėti nuo mokslų? Kaip į šį sprendimą reagavo tėvai?

Nuo žinių aš nesiilsiu. Kai nėra prievartos - knygas skaitau su malonumu. Dažniausiai renkuosi psichologines knygas. Sunku nebuvo, nes darbo turėjau labai daug. Žinoma, tėvai norėjo, kad studijuočiau, bet jie patys matė, jog esu labai pasimetusi tarp pasirinkimų. Norėjau būti stiuardesė, odontologė, aktorė, gidė. Sprendžiant iš dabartinės situacijos tėvai jaučiasi geriau, kad nespaudė manęs ir už tai esu jiems labai dėkinga.

Ar laisvesnė dienotvarkė paskatino pradėti kurti marškinėlius su piešiniais?

Man tai yra didelis pliusas, nes turiu daug laisvo laiko įgyvendinti savo norus ir tikslus. Tad dabar viskas susiklostė taip, kad socialiniai tinklai ir marškinėliai yra vienas iš mano pajamų šaltinių.

Iglė Bernotaitytė ėmėsi kurti marškinėlius su savo piešiniais/Asmeninio  archyvo nuotr.
Iglė Bernotaitytė ėmėsi kurti marškinėlius su savo piešiniais/Asmeninio archyvo nuotr.

Ar visus juos kuri pati? Kaip gimsta idėjos?

Idėjų kartais tenka ieškoti internete, tačiau piešiu pati. Būna ir taip, kad įkvėpimas ateina labai greitai, o tam, kad nepamirščiau jos, pradedu piešti iškart. Žinoma, kartais su idėjomis padeda ir mano vaikinas Tadas.

Skambini pianinu, dainuoji, pieši. Kokių dar užslėptų talentų turi?

Pianinu skambinu prasčiau nei gitara, nes kai padarai metų pertrauką ir negroji, viskas pasimiršta ir turi mokytis iš naujo. Tas pats buvo ir su piešimu. Sugalvojau nutapyti tetai piešinį, o kai reikėjo tapyti supratau, kad esu viską pamiršusi. Užsisakiau privačias pamokas internetu ir mokiausi visko nuo pradžių. Galbūt laikui bėgant atrasiu kažką, kam dar esu gabi. Prieš pusę metų ėjau mokytis siūti, bet supratau, kad siuvėja iš manęs būtų nekokia. (juokiasi)

Iglė Bernotaitytė ėmėsi kurti marškinėlius su savo piešiniais/Asmeninio  archyvo nuotr.
Iglė Bernotaitytė ėmėsi kurti marškinėlius su savo piešiniais/Asmeninio archyvo nuotr.

Galbūt ateityje planuoji studijuoti dizainą?

Ateities neplanuoju. Kaip jau minėjau, neskubu kažkur stoti. Gyvenime svarbiausia atrasti darbą, kurį be proto mylėtume. Muzika ir marškinėlių kūrimas yra didelė dalis to, kuo aš kvėpuoju ir dėl ko šypsausi kiekvieną dieną.

Šiuo metu Tavęs nebematome televizijoje. Ar tai sąmoningas žingsnis pailsėti nuo šou pasaulio?

Aš nesiilsiu, šiuo metu aš daug dirbu, o rezultatus pamatysite vėliau.

Naujausi straipsniai