Dainininkė Ieva Narkutė tapo mama – pagimdė dukrą

Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-14 14:36
Dainininkės Ievos Narkutės (29) ir jos sutuoktinio kariškio Mindaugo Šeduikio šeimoje džiugios nuotaikos: pora susilaukė pirmos atžalos, praneša Žmonės.lt.

Dainininkė lapkričio 8 dieną pagimdė dukrą. Laimingi tėvai mergaitę pavadino Ona.

„Praėjusią savaitę įgyvendinau svarbiausią ir didžiausią savo gyvenimo kūrybinį projektą. Projektą be soundcheck'ų, be generalinių repeticijų, be dizainerių suknelių ar plojimų. Projektą be biso. Praėjusį antradienį, skaisčiai šviečiant šaltai lapkričio saulei pas mus atkeliavo Ona. Mažylė, nuausta iš svajonių ir debesų, jau žinanti visa, ką reikia žinoti, ką taip dažnai mes, augdami, pamirštam. Sveika, drūta, visi pilni 3700 g meilės“, – feisbuke savo gerbėjams pranešė mama tapusi Ieva.

Dainininkė sakė neabejojanti, kad tai bus didžiausias jos gyvenimo nuotykis. „Šitam naujam trapiam laike, kas minutę pilnam naujų atradimų, siųskit mūsų mažai šeimynai pačius geriausius linkėjimus, susitariam? Ir, susimildami, gimdykit patys! Nes man jau dabar, nepraėjus nė savaitei, aišku, kad čia tikrai bus pats didžiausias mano gyvenimo nuotykis“, – rašė gerbėjams.

I.Narkutė negailėjo gražių žodžių gydytojams: „Prie šito smarkaus projekto sėkmingo įgyvendinimo labai stipriai prisidėjo puikūs specialistai, dirbantys Vilniaus miesto Klinikinės ligoninės 2-ame gimdymo skyriuje. Ypatingas ačiū ir linkėjimai gydytojoms V.Navickienei ir I.Labanauskaitei.“

Jono Danilevičiaus nuotr.
Jono Danilevičiaus nuotr.

Žinia apie dainininkės nėštumą pasirodė birželį. „Tai labai asmeniškas dalykas, norėčiau jį pasilikti sau ir savo šeimai“, – Žmonės.lt yra sakius I.Narkutė.

Primena, kad I.Narkutė ir M.Šeduikis susituokė pernai rugsėjį. Jauki poros santuokos ceremonija vyko Vilniaus Antakalnio rajone esančioje Išganytojo bažnyčioje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai