Dainininkė Ieva Narkutė pagimdė antrą vaiką: atskleidė, kokį vardą suteikė

Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis / Irmanto Gelūno ir „Fotobanko“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-02 12:28
Šių metų Motinos diena dainininkei Ievai Narkutei ypatinga – jos ir kariškio Mindaugo Šeduikio šeimą papildė antroji atžala. Porai gimė dukra.

Šia žinia moteris pasidžiaugė feisbuke. Dukros susilaukusi I.Narkutė atskleidė, kokį vardą suteikė mergaitei. 

„Mamos diena dar niekada nebuvo tokia, kokia ji man šiandien. Dar niekad mamos dienos nesu sutikusi su šiuo vaizdu už lango. O gražumas! Sprogsta iš meilės širdys ir galvos mūsų šeimoj, nes į Mamos dieną spėjo Elena. Sveika atvykus, Elena! Tegu pasaulis būna tau gražus ir geras, dukryt.

 
O mes savo ruožtu vėl didžiausias padėkas siunčiam Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 2-ajam gimdymo skyriui. Esam čia antrą kartą ir vėl tik geriausius jausmus palieka kiekvienas čia dirbantis žmogus. Tokiam rūpesty lengva pasijust beveik kaip esant spa, o ne ligoninėj. Ačiū skyriaus vedėjui R.Daunoravičiui, gyd. A.Miklaševičienei, gyd. G.Šukienei, akušerėms Gitanai ir Monikai bei visiems, ką čia sutikom ir sutiksim. Nei nėštumas, nei gimdymas patys savaime nėra liga, bet o, mamos, mes gi puikiai žinom, kiek visokių jėgų tai pareikalauja. Todėl labai svarbu, kad kiekviena iš mūsų gautų ne tik profesionalią priežiūrą, bet ir šiltą žmogišką ryšį, pokštą tinkamu laiku ar griežtesnį žodį, kai jau reikia.
 
Mane šiuo keliu jau antrą kartą lydi nepakartojama gyd. Viktorija, su kuria mūsų messengerio susirašinėjimai gal ir ne visada atrodo labai pro, bet visada veikia tik teigiamai, todėl bučkis jai!
 
Būkit pasveikintos, mamos! Būkit pasveikintos tos, kurios gimdyklose, operacinėse ar bet kur kitur į pasaulį atvedat žmones. Būkit išlaukti ir išmyluoti, viso pasaulio vaikai“, – rašė ji.

Mamos diena dar niekada nebuvo tokia, kokia ji man šiandien. Dar niekad mamos dienos nesu sutikusi su šiuo vaizdu už...

Posted by Ieva Narkutė on 2021 m. gegužės 2 d., sekmadienis

Pirmąkart žinią, kad greit vėl sūpuos kūdikį, Ieva pranešė gruodžio 11-ąją „Išsipildymo akcijos“ metu. Moteris socialiniuose tinkluose parodė savo nuo nėštumo pakitusias kūno formas ir prisipažino, jog šeimą netrukus aplankys gandrai.

Vėliau portalui Žmonės.lt atvirame interviu Ieva teigė, jog buvo gana juokinga, kai paaiškėjo, kad turės vaikelį ne tik ji, bet ir ne viena draugė ar pažįstama, su kuriomis karantino metu nebuvo susitikusios.

Ieva Narkutė / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Ieva Narkutė / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

„Karantinas – puikus laikas „paslapčia“ prisigimdyti vaikų, nes juk per „Zoom“ pilvo nesimato“, – kalbėjo Ieva.

Dukrą Oną auginanti dainininkė pasakojo, kad ir pirmagimė be galo leliuko laukė. Kai Ieva laisvu laiku ėmėsi įgyvendinti savo svajonės ir pradėjo nuosekliau kurti pledukų liniją kūdikiams, mažoji Ona vis pasiteiraudavo, ką mama padovanos būsimam kūdikiui.

„Kai mezgiau mažas kojinytes, dukra bėgdavo pasitikslinti, ar čia leliukui, nes jai būtų per mažos.

Su Ona jau galiu rimčiau pasišnekėti, ji užduoda labai konkrečius klausimus, pavyzdžiui, kur miegos kūdikis ir panašiai. Jeigu ką, sako dukra, ji pasiruošusi pasislinkti ir priimti į savo lovą leliuką, nes šis juk bus labai mažas. Tai yra žmogus, labai gyvai besidomintis pasauliu aplink ją ir mes su dukra daug apie viską kalbamės“, – interviu tuomet sakė Ieva.

Žmonės.lt primena, jog pirmagimės Ieva ir Mindaugas susilaukė 2016-aisiais, praėjus beveik metams po jųdviejų vestuvių.

„Mažylė, nuausta iš svajonių ir debesų, jau žinanti visa, ką reikia žinoti, ką taip dažnai mes, augdami, pamirštam. Sveika, drūta, visi pilni 3700 g meilės“, – feisbuke savo gerbėjams tada rašė I.Narkutė.

Naujausi straipsniai